Long Road to Happiness - 12.část

6. února 2014 v 13:00 | Ellie |  Long Road to Happiness

12. část

Nicole

Po tom jak jsem oba kluky pozvala k nám na sobotní oběd, jsem to s nimi domluvila, kdy přesně mají přijít a už se docela těšila na normální den. V den D, tedy v sobotu si Lisa docela přivstala, což se jí vážně divím, ona je docela velký spáč, ale asi byla nervózní z toho, co jsem jí to zase přichystala. Já si taky docela přivstala, přece jen přijdou oba. Těšila jsem se, že ho zase uvidím, ale zároveň jsem byla hrozně nervózní. On mi řekl, že mě má rád a já? Co cítím já? Cítím vůbec něco? Umím to ještě? Nerada bych mu ublížila, on si to nezaslouží. Rychle jsem tedy vstala, udělala ranní hygienu a oblékla si zelené triko a černé šortky.

Doběhla jsem do kuchyně a zjistila, že Lisa má v plánu udělat 4 chody, chvíli jsem na ni koukala jako na blázna, ale pak jsem si řekla, proč ne a začala jí pomáhat. Udělala naše oblíbená jídla a už teď se mi na ně sbíhaly sliny. Pomáhala jsem ji se vším, ale moučník nechala na mě. Když jsme už byly hotové, bylo nutné uklidit tu spoušť. Ano spoušť, tak se nějak dalo nazvat naše vaření, všude špinavé nádobí, a aby toho nebylo málo i naše trička vypadala jako další chod. Když bylo konečně v kuchyni čisto, šly jsme se obleknout. Dlouho jsem stála před šatníkem a vybírala co na sebe. Nakonec jsem zvolila tmavě modré úzké džíny a šedé dlouhé tričko na tělo, kde jedno rameno jsem měla odhalené, nasadila jsem si černé lodičky a ještě se chystala nasadit si černé náušnice a k tomu doladit nějaký šperk na krk, když někdo zazvonil. Slyšela jsem, jak Lisa šla otevřít a vítala Nata.
"Tak už je tady," pomyslela jsem si a šla si ještě rozčesat vlasy.
Nechala jsem si je jen tak rozpuštěné, nač se štvát s nějakým složitým účesem, když i tohle vypadá dokonale. Usmála jsem se na sebe v zrcadle a zamířila dolů. Sešla jsem dolů a zamířila k nim do kuchyně, Nata tam seděl s Lisou, ale Joseph chyběl, zvláštní.
"Ahoj," pozdravila jsem ho a sedla si vedle něj.
"Ahoj, vypadáš krásně," usmála se.
Trochu jsem se začervenala a už raději mlčela. Čekalo se na Josepha, který stále nepřicházel. Asi po půl hodině se Nate rozhodl, že mu zavolá, ale marně jelikož pan Morgan to ani nezvedal. Nemělo cenu čekat a tak jsme se do jídla pustili jen my tři. Musím, říct, že mi naše jídlo chybělo a tak jsem si to pořádně vychutnávala. Projedli jsme se nakonec až k dezertu, který byl prostě boží.
"Teda holky, chutná to opravdu dobře," pochválil Nate, když si prosil přidat ještě kousek dezertu.
"To vyčarovala Nici," prozradila mu Lisa.
Když jsme už všichni dojedli, Lisa vstala a ukázala mi, ať si jdeme s Natem po svém, že ona si už něco najde a tak jsme oba odešli vedle do obývacího pokoje. Sedli jsme si.
"Takže ti chutnalo?" zeptala jsem se a cítila se jako totální pako.
"Bylo to úžasné, dlouho jsem neměl tak dobré jídlo," usmíval se na mě sladce.
Nechápala jsem to, včera se na mě zlobil, za to co jsem řekla a dneska už dělá, že se vlastně nic nestalo a zase se jen usmívá jako sluníčko. Usmála jsem se taky a všimla si, že k nám jde Lisa a drží v tašce zabalení jídlo.
"Julie bude mít určitě radost. Za chvíli jsem zpět," řekla a odešla.
Jen jsem pokrčila rameny a usmála se.
"No a my jsme tu zase sami, co budeme dělat?" ozvalo se najednou vedle mě.
"Já, no ani nevím. Co film?" koukla jsem na něj, vážně me v tu chvíli nenapadlo nic jiného, tak nějak jsem měla, hm ne že strach s ním byt sama, ale vlastně to ani neumím pořádně vysvětlit. Možná nervozita. Kdoví.
"Tak jo, můžeme. Co tu máte?" vstal a šel se prohrabovat DVDčkama.
Nakonec nějaký našel a vložil ho do přehrávače, já mezitím zašla do kuchyně pro nějaký popcorn a víno, co jsem našla. Sedla jsem si vedle nej, nasypala popcorn do misky a nalila víno do skleniček. Oba jsme se usadili a Nate pustil film. Čekala jsem nějakou komedii, možná romantiku, ale že pustí horor, to mě fakt nenapadlo. Sedla jsem si tedy pohodlně a doufala, že to nebude tak strašné a nebudu křičet strachy. Zadívala jsem se, ale byly chvíle, kdy semnou pořádně trhlo nebo jsem schovala tvář do dlaní. To se vždy Nate rozesmál a přivinul si mě k sobě.
"Snad se nebojíš strašpytlíčku," smál se mi a já se na něj mračila.
"Hele nech si to jo, příští film vybírám já, budu z toho mít akorát noční můry," založila jsem si ruce na prsou a dál dělala, že se mračím.
"Ale ale ale, nemrač se nebo ti to zůstane," dobíral si mě a já se nakonec přece jen usmála.
Když konečně skončila ta hrůza, rozhodli jsme se, že si dáme ještě jeden. Ten jsem, ale vybrala já a šlo o nějakou komedii. Opřela jsem se o něj a popíjela víno, Nate mě jednou rukou objal a druhou jedl popcorn. Koukali jsme a smáli se, byla to sranda. Ani nevím jak a najednou se setmělo. Koukla jsem na mobil, jestli náhodou nepsala nebo nevolala Lisa, ale nic.
"Neboj se určitě je v pořádku u Julie," usmál se Nate a pohladil mě po tváři.
"Jo určitě jo," souhlasila jsem, i když jsem měla pocit, že to tak není.
Koukla jsem na něj. Spaloval mě jeho pohled. Lehce se naklonil, vzal mou tvář do dlaní a než jsem stihla něco říct nebo reagovat jinak, políbil mě. Jemně, něžně a přitom tak sladce a vášnivě. Po celém těle mi naskočila husí kůže a já si v tu chvíli nepřála nic jiného, než aby tato chvíle nikdy neskončila. Přitáhl si mě k sobě blíž a líbal dál. Nechala jsem ho. Byla jsem jako v transu, vnímala jsem jen jeho. Opatrně jsem si položila ruce na jeho hrud. Opětovala jsem mu polibky stejně. Jako by se celý svět co svět vesmír zastavil a existovali jsme jen my dva. V tu chvíli jsem po něm toužila víc, než kdy předtím a on to cítil. Vzal si mě do náruče a nesl do mého pokoje. Celou cestu nahoru jsem se ho držela a jemně líbala. Nechtěla jsem, aby se to pouto přetrhlo, co když už to nikdy takové nebude? Položil mě na postel a sám si lehl těsně vedle mě. Shodila jsem si lodičky a usmála se.
"Jsi nejen krásná, ale i sladká," zašeptal mi do ucha.
"Nepřeháněj nebo se budu vážně červenat," dodala jsem tiše a zavřela oči.
Začala mě líbat na odhaleném rameni a opatrně mi vyhrnoval tričko. Zkousla jsem si ret a zachvěla se. Sama jsem mu začala svlíkat triko. Po chvíli jsme oba leželi jen ve spodním prádle. Hladil mě po těle a já jeho, opětovala jsem mu polibky a užívala si to. Pomalu mi sundával i ten zbytek látky, co mi zakrývalo tělo. Začal mě hladit na prsou a líbat na krku, tiše jsem vzdychla a víc si ho k sobě přitáhla. Jeho trenky se už taky válely kdesi na zemi a oba jsme byli, jak nás Pánbůh stvořil. Chvěla jsem se při každém jeho doteku, zajela jsem mu rukou do vlasů a přitáhlas ho ke svým rtům, opět se spojily ve sladký polibek. Všechny problémy jakoby nějakým zázrakem zmizely, nemyslela jsem na nic kolem sebe, jen na něj a na to jak moc ho v tuhle chvíli chci cítit. Líbal mě dál, rukou mi přejížděl po těle, přes prsa na boky, níž až na vnitřní stranu stehen. Z úst mi vyšel tichý sten a tělo se mi mírně prohnulo. Na nic nečekal, mírné mi roztáhl nohy a něžně do mě vniknul. Objala jsem ho kolem krku a znova si našla jeho sladké rty. Začal pomalu přirážet. Sténala jsem slastí a zatínala nehtíky do jeho zad. Trochu víc zrychlil. Bylo to něco neuvěřitelného, kdy naše těla byla spojena v jedno. V jedno dokonalé tělo. Líbal mě na krku a já si zas hrála s jeho vlasy, nemohli jsme se nabažit jeden druhého. Ani jeden nechtěl, aby tato chvíle skončila. Přitiskla jsem se k němu ještě víc a hladila ho po těle. Po chvíli jsme oba dosáhli neuvěřitelného orgasmu. Nate si položil hlavu na mou hruď a vydychával. Já se ještě celá chvěla v dozvucích rozkoše. Jemně jsem ho hladila po zádech a zavřela oči. Natáhla se pro přikrývku a oba nás přikryl, znova se uvelebil s hlavou na mé hrudi a objal mě kolem pasu.
"Dlouho jsem nezažil něco tak krásného," zašeptal a já se pousmála.
"Ani já ne," šeptla jsem tiše a dál ho hladila.
Políbil mě a po chvíli jsme oba vyčerpáním usnuli.
Ráno jsem se probudila jako první a koukla vedle sebe. Nate spal jako nemluvně. Tiše jsem vstala a šla se kouknout, jestli je už Lisa vzhůru, jaké však bylo moje překvapení, když její pokoj byl prázdný a bylo vidno, že tam ani nespala. Dokonce ani na mobilu nebylo nic.
"To snad nemyslí vážně," zavrčela jsem tiše.
"Snad ne já," ozvalo se z mé postele.
Otočila jsem se k němu, byl rozespalý a tak krásně střapatý.
"Ne ty ne, neboj," sedla jsem si na postel a hned dostala sladký polibek.
Usmála jsem se a začala sbírat po zemi naše oblečení, jeho jsem položila na postel a své uklidila do skříně a vytáhla si nové. Oblékla jsem si spodní prádlo a následné růžové tílko a černé kalhotky. Nate mě celou tu dobu mlčky pozoroval, no pak vstal taky a nakonec se i oblékl. Dole třískly dveře tak jsem vyšla z pokoje. Na chodbě jsem se střetla s Lisou, která koukala na mě a na Nata, který se za mnou objevil. Okamžitě jsem ji okřikla, kde byla. Řekla, že u Josepha a vypadala dost nabroušeně. Že by se něco stalo? Ve zkratce nám vysvětlila, co se u něho stalo a co ji tam naštvalo. Tak tohle jsem od něj fakt nečekala a podle Natovy reakce ani on. Naštvaná si šla hledat whisky a já šla za ní.
"Ty žárlíš?" zeptala jsem se opatrně.
"Vůbec," vyprskla. "Naštvala mě jen ta slepice. Aspoň si mohla odpustit ten úsměv. Už aspoň vím, proč jí Jessica říká čarodějnice.
"Až vychladneš, tak mi to vysvětlíš," stáhla jsem se a šla zase za Natem, který už čekal u dveří.
"Je v pohodě?" zeptal se.
"Myslím, že ne a jen tak nebude, vážně ji naštval," řekla jsem a koukla se za ní.
"Vážně ho nechápu, asi by potřeboval preventivně přes hubu," usměje se.
"Jo to asi jo," pousměju se a kouknu na něj.
"Takže…," šeptl.
"Takže…," zopakovala jsem, hledala jsem co říct.
"Mám to teď brát, jakože jsme… spolu?" díval se mi do očí.
"Ehm, Nate byla to naprosto krásná noc, ale ja… nejsem si jistá, ještě ne, promiň. Dej mi prosím čas," zašeptala jsem a zase se utápěla v jeho očích.
"Dobře, jak chceš," políbil mě na čelo a odešel.

Ještě chvíli jsem stála u dveří a koukala, dokud neodjel a pak se vrátila zpátky. Lisu jsem nechala tak, podle jejího výrazu bylo zřejmé, že teď chce být sama. Vzala jsem si z lednice kousek včerejšího dezertu a tiše přešla kolem až na zahradu. Sedla jsem si na houpačku, trochu se rozhoupala a začala jíst. V hlavě mi opět vířily různě myšlenky. Co teď bude dál?? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama