Duben 2014

Q&A 0.1

29. dubna 2014 v 21:41 | Ellie |  Q&A
Myslím, že je vhodná doba, abych i já dala prostor pro vás. Pokud máte nějaké otázky ptejte se. Ráda odpovím na cokoliv, ať už se to bude týkat povídek rozepsaných, připravovaných nebo pozastavených. Ať už půjde o samostatnou postavu nebo konkrétní pár. Ať už půjde o blog nebo FB stránku, prostě se ptejte na cokoliv. A když už jsem u toho, chtěla bych vás poprosit, co říkáte na novinku, no novinku, zatím je to jen námět a je to v uložené v mé hlavě, jestli jí začnu psát se uvidí, pokud by jí někdo chtěl.

Šlo by o povídku na téma Teen Wolf s názvem...

Dark Angel

Do malého městečka Beacon Hills příjíždí Mia, nevlastní neteř Dr. Alana Deatona, kterou léta neviděl. Stejně jako její strýc i ona sebou nese svoje malé temné tajemství. Setkává se tak se všemi obyvateli města a zjišťuje, že toto malé mestečko není až tak normální, jak se na první pohled zdá. Co se stane, když ostatní zjistí, kdo ve skutečnosti je plachá a nenápadná Mia?
(zatím je to jen malý popis, ještě to dávám dohromady...)Tajemství Dračích Křídel - 4. část

29. dubna 2014 v 20:55 | Ellie |  Tajemství Dračích Křídel
Téma: moje vlastní tvorba
Páry: Tabitha/Rick/Paul, Adele/Isaac, Chris/Lilly
Postavy: Tabitha Torres, Rick Rogers, Paul Rogers, Chris Barnes, Isaac Reyes, Adele Foster, Lilly Spencer
Děj: V jednom malém městě žije dívka, jenž si myslí, že je zcela obyčejná. Brzy, ale zjistí, že to tak není. Tabitha se s tím velmi těžce smiřuje, když už si myslí, že je na své tajemstvá sama, objeví se mladík Chris, který jí je velkou oporou, se vším jí pomáhá a ještě více zasvěcuje do toho, kým ve skutečnosti je. Její život obrátí vzhůru nohama nejen její výjimečnost, ale také dva muži, jenž budou bojovat o její srdce a přízeň a v neposlední řadě také tajemný lovec, který takové jako Tab zabíjí. Jenže tohle je jen odvar z toho co jí čeká. Ve staré knize, kterou Tab s Chrisem najdou, se objeví proroctví, které nepřinese nic dobrého. Zvládne Tabitha svůj úkol a zastaví blížící se válku nebo zklame a zničí tím nejen své blízké, ale i svůj vlastní život?
Poznámky:

The Immortal Passion - 3. část

29. dubna 2014 v 17:46 | Ellie |  The Immortal Passion
Téma: The Vampire Diaries
Postavy: Lara, Elijah, Klaus, Kol, Damon, Esther, Jocelyn, Scarlett, Olivia, další postavy z MF… ◄ ZDE
Páry: Lara/Elijah/Scarlett, Klaus/Jocelyn, Kol/Olivia
Anotace: Lara, mladá a krásná dívka jednoho dne potká na plese tajemného Elijaha. Oba dva to k sobě táhne jako dva magnety. Začnou si tedy užívat společné chvíle a více se sbližují. Jejich štěstí však nebude mít dlouhé trvání. Do všeho se vloží nejen Esther, která má s dívkou své vlastní plány, ale i Klaus, který začne žárlit na bratrovo štěstí. S pomocí své čarodějky se je snaží rozdělít, ale marně. I když Lara vypadá jako křehká dívka, jen tak se nedá. A tak tedy Klaus přistoupí k jinému plánu. Ke Klausovi se přidá i upírka Scarlett, která si začně na Elijaha dělát nárok. Lara a Scar svedou boj, kde vítěz je však jasný. Ale co se zdá jako naprostý konec, je jen začátkem dlouhé a ztrastiplné cesty za krutou pomstou a hlavně, za pravou láskou plnou vášně.
Poznámka: Elijah a Lara mají rande. Skončí to jen polibkem nebo prožijí i něco víc? Ani Klaus nezůstane pozadu a užije si.

Visitors 0.10

28. dubna 2014 v 16:43 | Ellie |  Visitors
Návštěvnost za minulý týden (21. 4. 2014 - 27. 4. 2014):

Pondělí: 23
Úterý: 11
Středa: 13
Čtvrtek: 6
Pátek: 21
Sobota: 52
Neděle: 38

Celkem: 164


Long Road to Happiness - 34.část 1/2

28. dubna 2014 v 8:30 | Ellie |  Long Road to Happiness

34. část 1/2
Nathaniel

Díval jsem se na obě a šťastně se usmíval. Konečně jsem měl pocit, že se všechno změní k lepšímu, snad. Nicole konejšivě houpala naši malou dceru v náručí a broukala jí tichou ukolébavku. Spadl mi obrovský kámen ze srdce, když nám lékař oznámil, že se Lara z toho všeho pomalu uzdravuje. Přál jsem si jí mít doma, teda obě dvě, ale na tohle jsem si musel, asi ještě počkat. Sedl jsem si vedle Nicole a ona mi malou opatrně podala do náruče. Neumím ani popsat, jak jsem se cítil, byl to neuvěřitelný zážitek. Držel jsem u sebe hodně dětí, ale tohle, tohle bylo moje. Moje malá dcerka.

Visitors 0.9

28. dubna 2014 v 7:30 | Ellie |  Visitors
Jelikož jsem tady teď nebyla, počítala jsem, že se zmenší i návštěvnost, ale i tak děkuji :)

Návštěvnost za minulý týden (14. 4. 2014 - 20. 4. 2014):

Pondělí: 35
Úterý: 24
Středa: 21
Čtvrtek: 20
Pátek: 20
Sobota: 13
Neděle: 25

Celkem: 158


Námět na povídku...

27. dubna 2014 v 11:43 | Ellie |  Notifications
Jak už to tak bývá jednou je člověk bez nápadu a jindy jimi doslova překypuje. A stejné to je i u mě. Zrovna teď jsem ráda, za tu druhou možnost. Jde o to, že asi před 2 dny jsem poslouchala jednu mooooc úžasnou píseň...


A ja už to tak u písní bývá, dostala jsem zajímavý nápad na povídku. Šlo by o povídku na téma Teen Wolf s názvem...

Contacts

26. dubna 2014 v 19:32 | Ellie |  Notifications
FB stránka
Twitter
Ask.fm


EllieDaviss@gmail.com

Na vědomost se dává...jsem ZPÁTKY!

26. dubna 2014 v 19:12 | Ellie |  Notifications
Zdravím,

tak jak jsem slíbila, po dlouhé pauze, která mi prospěla jsem opět zpátky. To co jsem si předsevzala jsem až na jednu věc splnila, tudíž bych řekla, že jsem spokojená. Tento víkend to vidím ještě volnějí, přidám spíš informativní články a od pondělí se opět můžete těšít na další části povídek. Myslím, že můžu prozradit, že se objeví i nějaké malé novinky.

Také bych tímto, chtěla poděkovat Wer, která pro mě vytvořila nový dess.
Jsem s ním velmi spokojená. Nathaniel natěchto fotkách vypadá vážně úžasně. Ale to vlastně všude :)...


Co bych tak ještě dodala? Hm, zřejmě už jsem napsala všechno, co jsem chtěla :)...

Hiatus 0.1

14. dubna 2014 v 13:57 | Ellie |  Notifications

Tak jsem přemýšlela a došla k závěru, že malá pauza neuškodí. Od pátku mám problém sepsat něco normálního a smysluplného. Navíc jsem si ještě přidělala práci s tím, že některé starší povídky upravuji, protože jsem je psala už dávno a když si je teď zpětně čtu, je pravda, že upravy jsou potřeba. A taky bych si chtěla něco i předepsat, protože pak nestíhám a ráda bych měla něco v záloze. No a k tomu všemu máme malé štěně, takže to jsou další starosti :)

15.4. - 22.4. (možná do 25.4.)

Hiatus se nevztahuje na obíhání affs, ale jen na přidávání povídek.