Námět na povídku...

27. dubna 2014 v 11:43 | Ellie |  Notifications
Jak už to tak bývá jednou je člověk bez nápadu a jindy jimi doslova překypuje. A stejné to je i u mě. Zrovna teď jsem ráda, za tu druhou možnost. Jde o to, že asi před 2 dny jsem poslouchala jednu mooooc úžasnou píseň...


A ja už to tak u písní bývá, dostala jsem zajímavý nápad na povídku. Šlo by o povídku na téma Teen Wolf s názvem...

Dark Angel

Do malého městečka Beacon Hills příjíždí Mia, nevlastní neteř Dr. Alana Deatona, kterou léta neviděl. Stejně jako její strýc i ona sebou nese svoje malé temné tajemství. Setkává se tak se všemi obyvateli města a zjišťuje, že toto malé mestečko není až tak normální, jak se na první pohled zdá. Co se stane, když ostatní zjistí, kdo ve skutečnosti je plachá a nenápadná Mia?
(zatím je to jen malý popis, ještě to dávám dohromady...)

Přesnějí ještě nevím, kdy s tím začnu, to si musím rozmyslet a taky se uvidí, podle toho jestli byste měli zájem, když nejde o TO nebo TVD. Když uvidím nějaký zájem, přidala bych malý prolog a pak snad přidávala dál. No napadla mě ještě jedna věc. Mohla bych jí psát sama, ale pokud by měl někdo zájem na spolupráci, budu ráda.

Tak co říkáte???

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 27. dubna 2014 v 16:05 | Reagovat

Nápad to je dosť zaujímavý, musím povedať. Deatna ako postavu mám celkom rada, pretože síce má seriál už 4.série, stále nie celkom úplne nechápem tým veciam okolo neho. Takže ja by som si to aj prečítala. A rozhodne nie je na škodu začať. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama