The Immortal Passion - 3. část

29. dubna 2014 v 17:46 | Ellie |  The Immortal Passion
Téma: The Vampire Diaries
Postavy: Lara, Elijah, Klaus, Kol, Damon, Esther, Jocelyn, Scarlett, Olivia, další postavy z MF… ◄ ZDE
Páry: Lara/Elijah/Scarlett, Klaus/Jocelyn, Kol/Olivia
Anotace: Lara, mladá a krásná dívka jednoho dne potká na plese tajemného Elijaha. Oba dva to k sobě táhne jako dva magnety. Začnou si tedy užívat společné chvíle a více se sbližují. Jejich štěstí však nebude mít dlouhé trvání. Do všeho se vloží nejen Esther, která má s dívkou své vlastní plány, ale i Klaus, který začne žárlit na bratrovo štěstí. S pomocí své čarodějky se je snaží rozdělít, ale marně. I když Lara vypadá jako křehká dívka, jen tak se nedá. A tak tedy Klaus přistoupí k jinému plánu. Ke Klausovi se přidá i upírka Scarlett, která si začně na Elijaha dělát nárok. Lara a Scar svedou boj, kde vítěz je však jasný. Ale co se zdá jako naprostý konec, je jen začátkem dlouhé a ztrastiplné cesty za krutou pomstou a hlavně, za pravou láskou plnou vášně.
Poznámka: Elijah a Lara mají rande. Skončí to jen polibkem nebo prožijí i něco víc? Ani Klaus nezůstane pozadu a užije si.Kapitola třetí

Noc plná vášně


Elijah
Musel jsem se jí zase dotknout. Zjistit, že je to skutečnost. Že ona je skutečná. Její ruka se chvěla. Byla nervózní, ale cítil jsem, že je spokojená. Stejně jako já.
"Je mi s tebou moc fajn. Nevím jak je to možné. Na plese mě to k tobě táhlo. Pak jsem přišla domů a myslela na ten krásný večer a bála se, že už tě nikdy neuvidím. A pak ten vzkaz a… najednou jsi stál u mého domu. Bála jsem se, že je to jen sen a když otevřu oči, zmizíš. Jak…jak jsi mě vůbec našel?" zeptala se mě.
"To nebylo tak těžké, pomohl mi jeden známý," zalhal jsem, přece nemusí vědět, že pro upíra je to maličkost.
A pravdu jsem jí říct nechtěl, to bych jí ztratil a to jsem si nemohl dovolit.
"Aha," dodala a napila se vína.
"Co vůbec děláš?" zeptala se po chvíli.
"Já… ehm… teď momentálně nic. Nedávno jsem se vrátil z cest, tak chci být na chvíli vklidu doma," pousmál jsem se.
"A co přítelkyně?" vyzvídá dál.
"Žádná není. Už dlouhou dobu žádná nebyla. Ale kdoví, možná se to změní," mrknul jsem na ni.
"Takže jsi už našel takovou, se kterou bys chtěl být?" podíval jsem se na ni a viděl ten její šibalský úsměv.
"Myslím, že našel, ale nevím co ona na to," culil jsem se.
"Co ty víš, třeba i ona bude chtít být s tebou," řekla a dala mi malý a sladký polibek.
Poté vypila svůj pohár vína a vstala. Popošla k vodě. Pomalými kroky vstoupila do vody, aby se trochu zchladila. Chvíli jsem se na ni díval, nakonec jsem se zvedl a šel jsem za ní. Byl jsem už blízko, když se otočila a prskla na mě proud vody. Usmál jsem se, sundal si sako a šel k ní. Vzal jí do náruče a kráčel dál do vody. Smála se a snažila se vymanit z mého sevření. Myslela si, že je to sranda a že se za chvíli otočím a vrátím se na břeh, ale když viděla, že to myslím vážně a jdu pořád dál, držela se mě jako klíště.
"Odplata je sladká," řekl jsem a celou jí zmáčel ve vodě.
Oba jsme byli úplně zmáčení. Držel jsem jí v náručí a díval se jí do očí. Musel jsem to udělat. Znova jsem jí políbil. Objala mě kolem krku a pevně se přitiskla. Naše jazyky se opět spojily a hráli tu nám dobře známou hru.
"Je mi už trochu zima," špitla po chvíli.
Vyšel jsem s ní z vody a pustil jí. Mokré šaty přiléhaly na její dokonalou postavu. Sebral jsem sako ze země a vzal jí za ruku. Vraceli jsme se zpět k autu. Cestou jsem dostal mnohem lepší nápad. Když už jsme byli blízko, zamířil jsem místo k autu, rovnou k chatě.
"My nejedeme zpátky?" podivila se Lara.
"Ne, mám lepší nápad," pousmál jsem se a hledal klíčky od chaty. "Zůstaneme dneska tady, pokud chceš."
Chvíli mlčela, ale pak s úsměvem přikývla. Moje radost neznala mezí. Klíče jsem našel a chystal se odemknout, ale touha po ní byla silnější. Přitlačil jsem jí na dveře, chytil za ruce a víc se k ní přitiskl.
"Teď už jsi moje, princezno," zašeptal jsem a vášnivě jí začal líbat.
Něžně jsem laskal její rty. Držel jsem jí, dělala, že se brání, ale pak se mi odevzdala. Pevně mě objala kolem krku a své nohy obmotala kolem mého pasu. Jednou rukou jsem jí držel a druhou se snažil odemknout dveře. Po chvíli se mi to konečně povedlo. Vešel jsem s ní dovnitř. Nepřestával jsem jí líbat. Nemohl jsem se nabažit jejich sladkých polibků. Došli jsme až do pokoje, ze kterého šlo projít na terasu s nádherným výhledem na jezero. Postavil jsem ji na zem, vzal její tvář do dlaní a dlouze se jí zadíval do očí. Viděl jsem v nich tolik lásky a něhy. Ještě chvíli se na mě zasněně dívala a pak se rozhlédla po pokoji. Dveře na terasu byly otevřené dokořán a vítr si pohrával se závěsy. Celá místnost byla posetá plátky rudých růží, dokonce i postel. Na zemi, krbové římse a nábytku se nacházely hořící svíčky, které tomu dodávaly ten správný romantický nádech.
"Páni. Jak jsi to udělal?" zeptala se překvapeně.
"Tak to je moje malé tajemství," zasmál jsem se.
Ve skutečnosti jsem to měl připravené předem. Tak nějak jsem věděl, že se sem dostaneme.
"Čím dál tím víc mě překvapuješ. Co to bude příště? Výlet v kočáře tažený koňmi?" usmála se a pohladila mě po tváři.
"Pokud si to budeš přát, rád ti to splním, má princezno" poznamenal jsem.
"To zní lákavě," mrkla. "Ráda bych si dala sprchu a trochu se zahřála, pokud můžu. Jsem celá zmáčená a začíná mi být vážně zima."
Ukázal jsem jí, kde se nachází koupelna, dal jí nějaký ručník a vrátil se do pokoje.
"Pokud chceš, můžeš se klidně přidat," zaslechl jsem její tichý hlásek.
Chvíli jsem nad tím přemýšlel, ale nakonec jsem zamířil na terasu. Chtěl jsem jí dat chvilku pro sebe. Díval jsem se na jezero a nemohl přestat myslet na to, že je tak blízko. Svým upířím sluchem jsem zaslechl, že si právě sundala šaty, vlezla do sprchy a pustila vodu. Musí to být úžasný pohled, když po jejím dokonalém těle stékají kapky vody. Nemohl jsem to vydržet. Vešel jsem do koupelny. Stála otočená zády ke mně a užívala si příval horké vody. Svlékl jsem si své oblečení a tiše vešel za ní do sprchy. Ze zadu jsem jí objal. Přitiskl své tělo na to její a políbil na krk. Zachvěla se vzrušením. Cítil jsem její krásné tělo na svém. Otočila se, znova se ke mně přitiskla a dlouze se mi zadívala do očí. Proud vody po nás stále stékal a já se jí nemohl nabažit. Hladil jsem její ladné křivky, až jsem se dostal na ten dokonalý zadeček.
"Jsi neskutečně krásná," šeptal jsem jí do ouška.
"Jdi ty lichotníku," usmála se a lehce se začervenala se.
Objal jsem jí a dal letmý polibek do mokrých vlasů. Přitiskla se ke mně ještě víc a položila svou hlavu na mou hruď. Ještě chvíli jsem tam jen tak stáli a vychutnávali si blízkost jeden druhého. Stáli jsme tam jen tak v objetí. Pak jsem vyšel ze sprchy a omotal okolo sebe ručník. Lara vyšla hned za mnou. Zabalil jsem jí do osušky, vzal do náruče a odnesl do pokoje. Opatrně jsem jí položil na postel. Vypadala jako anděl, už jen křídla chyběla. Ze stolu jsem vzal dvě sklenky s vínem a jednu jí podal.
"Na co připijeme teď?" zeptala se.
"Na tebe. Na nejkrásnější stvoření, které jsem kdy viděl," odpověděl jsem pohotově.
Přiťukli jsme si a připili. Když jsme odložili sklenky, lehl jsem si k ní na bok a hlavu si opřel o jednu ruku, tou druhou jsem ji hladil po tváři. Červenala se jako lesní jahoda na stráni. Jen utrhnout a ochutnat. A to jsem taky udělal. Naklonil jsem se k ní a políbil. Jakmile se naše rty spojily, bylo to jako jízda na horské dráze. Něžné, ale přitom tak vášnivé a divoké. Přisunul jsem se k ní ještě blíž, tak abych cítil její tělo na mém. Pomalu jsem jí sundal ručník, který měla stále obmotaný kolem těla. Nebránila se. Ten svůj jsem si taky rychle stáhl. Cítil jsem její hebkou kůži. Hladil jsem jí po tváři. Líbal její rty a občas zašeptal něco sladkého do ouška.
"Šílím po tobě. Jsi krásná. Nechci, aby tahle chvíle skončila. Chtěl bych tu s tebou zůstat napořád."
"Ani já nechci, aby tohle skončilo." usmála se a políbila mě na nos.
Toužil jsem po ní čím dál tím víc a cítil jsem, že ona je na tom stejně. Políbil jsem jí sladce. Postupně jsem se přemístil na krk. Dával jsem jí jemné a něžné polibky. Líbilo se jí to a celá se chvěla. Pokračoval jsem dál na její hrudník. Hladil jsem jí a líbal na prsou. Tím má touha ještě víc vzrostla. Vrněla se vzrušením. Dál jsem pokračoval na bříško. Jemně jsem kroužil jazykem kolem pupíku a občas jej letmo políbil. Toužil jsem po ní celé. Vrátil jsem se zpět ke rtům. Dychtivě čekala, až jí zase políbím. Ale neudělal jsem to hned, hrál jsem si s ní. Vždy jsem se přiblížil, a když už se naše rty měly spojit, odtáhl jsem se. Lehce se zamračila. Když jsem se chtěl opět mírně odtáhnout, přitáhla si mě k sobě vší silou. To už jsem nevydržel. Pomalu jsem na ní nalehl a vášnivě jí líbal. Konečně došlo k tomu, k čemu to směřovalo od začátku. Naše těla se spojila v jedno a já si vychutnával její slastné vzdechy. Milovali jsme se něžně a pomalu, ale i vášnivě a divoce. Když jsme oba dosáhli vytouženého vrcholu, usnula mi s úsměvem v náručí. Držela mě za ruku a svou hlavu měla položenou na mé hrudi. Cítil jsem, jak jí splašeně bije srdce. Ještě víc jsem si jí k sobě přivinul a dal jí letmý polibek do vlasů. Spokojeně oddychovala. Byl jsem šťastný. V náručí mi spala dívka, kterou miluju. Miluju? Ano, jsem si jistý, že je to tak. Jsem zamilovaný. Dlouhou dobu jsem necítil ten výjimečný a úžasný pocit, jako teď s ní. Ještě chvíli jsem se díval, jak sladce spí, pak jsem zavřel oči a v momentě usnul.
Slunce už bylo docela vysoko, když jsme se probudili.
"Dobré ráno myšičko… Jak ses vyspala?" zeptal jsem se, když otevřela oči.
"Strašně krásně," zívla a pousmála se.
"Počkej chvíli a já připravím snídani," hodil jsem na sebe trenky a mířil dolů do kuchyně.
Rychle jsem připravil tousty s jahodovým džemem a čerstvým ovocem, pomerančovým džusem a čerstvou kávou. Ještě než jsem šel za Larou, dal jsem si malý doušek tmavočervené husté tekutiny.
"Nesu snídani do postele," prohlásil jsem cestou zpět do ložnice.
"Páni, to si nechám líbit."
Sednul jsem si k ní na postel a podal jí její talíř s tousty. S chutí se do něj zakousla. Vypadala krásně i po probuzení. Dala si ještě šálek kávy a mile se na mě usmála. V tom mi zazvonil mobil - Klaus.
"Zlato, to je bratr. Hned jsem tu," řekl jsem a šel si vyřídit telefonát.


Klaus
"Kdepak jsi můj milý bratříčku?" zeptal jsem se s úsměvem a mrknul na Jocelyn, která seděla naproti mně.
"Myslím, že už jsem dost starý na to, abych si žil po svém, takže nechápu, proč bych se ti měl svěřovat, kde jsem," zavrčí a to mi vykouzlí jen další úsměv na tváři.
Jocelyn odloží časopis a sedne si vedle mě, lehce mě pohladí po ruce.
"No tak Elijahu, jen se slušně ptám, napadlo mě, že bychom dneska uspořádali nějaký večírek, už dlouho se nic nedělo," napil jsem se, na druhé straně byl chvíli klid a pak se znova ozval bratrův hlas.
"To myslíš vážně? Voláš mi kvůli takové hovadině? Promiň, ale já mám lepší program než koukat na tvé opilé kamarádíčky," řekl a položil mi to.
"Blbec," řekl jsem si pro sebe a dopil si svou whisky.
"Copak, odpálkoval tě?" usmála se na mě sladce ma malá čarodějka.
"Tak nějak, prý má něco lepšího na práci, bych rád věděl co," odfrknul jsem si.
"Tak mě napadlo," lehce mě pohladila po hrudi. "Co si udělat svou soukromou párty," mrkla svůdně.
"To nezní špatně," přitáhl jsem si jí k sobě.
Šibalsky se usmála a lehce přejela svými rty po mých. Chytil jsem ji za zadek a trochu zmáčknul. Zajela mi rukou do vlasů a vášnivě mě políbila. Se stejnou vášní jsem opětoval a tisknul jí k sobě. Posadila se mi na klín a svlékla mi triko.
"Jdeš na to zhurta, čarodějko," pousmál jsem se a hladil ji po těle.
"Na co čekat," zašeptala mi do rtů a a dál drtila moje rty.
Nevěděl jsem, že je takhle divoká, možná ten večer nebude tak špatný, jak jsem si myslel. Lehce mě kousla do rtu a rozepínala mi poklopec. Ani já jsem nezůstával pozadu a svlékal ji. Když už jsme oba byli jen ve spodním prádle, zvedl jsem si jí do náruče a pomalu jsme se přemístili ke mně do pokoje. Kde započala naše žhavá noční párty.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 fanfiction fanfiction | Web | 29. dubna 2014 v 21:37 | Reagovat

Zatím nejlepší díl :O :)) Jen tak dál:)

2 Ellie Ellie | Web | 29. dubna 2014 v 21:43 | Reagovat

[1]: Děkuji, to mě těší...:)

3 erevin erevin | E-mail | Web | 29. dubna 2014 v 22:43 | Reagovat

Paráda. Těším se na další díleček.

4 Juliette Juliette | 29. dubna 2014 v 23:06 | Reagovat

Tak to bylo naprosto dokonalé :) tuhle povídku miluju...moc se mi líbil Elijah. :) Elijah jak se patří :D  jinak se moc těším na další dil, doufám ze bude co nevidět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama