Červen 2014

Visitors 0.18

30. června 2014 v 20:29 | Ellie |  Visitors
(23. 6. 2014 - 29. 6. 2014):

Pondělí: 29
Úterý: 19
Středa: 34
Čtvrtek: 20
Pátek: 16
Sobota: 18
Neděle: 17

Celkem: 153


Visitors 0.17

30. června 2014 v 20:19 | Ellie |  Visitors
(16. 6. 2014 - 22. 6. 2014):

Pondělí: 42
Úterý: 34
Středa: 32
Čtvrtek: 36
Pátek: 26
Sobota: 31
Neděle: 24

Celkem: 225Konečně zpět...

30. června 2014 v 19:56 | Ellie |  Notifications

Zdravím,

Hiatus 0.2

16. června 2014 v 0:00 | Ellie |  Notifications

(16.6. - 29.6)

Tak jsem se rozhodla, že na nějakou chvíli dám malou pauzu. Je to hlavně z důvodů, že už mi došly předepsané kapitolky k jednotlivým povídkám a potřebuju čas a klid si je dopsat. Protože psát na sílu a navíc s pocitem, že musím rychle něco přidat, aby to jen nestálo, je...no teď nevím jak jsem to chtěla napsat, prostě se mi tak špatně píše. Mám pak pocit, že se do toho nutím a nevydám ze sebe to, co očekávám a nechci to psaní nějak odfláknout ledabyle, jen abych to měla napsané. Potřebuju se do toho vžít a psát vklidu, všechno si rozmyslet, aby mi vše zapadalo do děje, tak jak si představuju a hlavně, aby se to dalo číst.

Because... only you can set me free! - 13. část

14. června 2014 v 23:39 | Ellie |  Because... only you can set me free
Téma: The Originals
Postavy: Lilian/Lilith, Klaus, Elijah, Beca, Marcel, Davina, Sophie, Hayley, atd… ◄ ZDE
Páry: Lili/Klaus/Elijah, Sophie/Marcel/Beca, Elijah/Hayley
Anotace: Klaus Mikaelson, se po letech vrací do svého města, které kdysi se svými sourozenci vybudoval. Když však dojede do NO, zjistí, že je pod vládou jeho "syna" Marcela. Spolu s Elijahem a Becou se snaží znova si získat co je jejich, ale Marcel má v rukávu eso v podobě mladé čarodějky Daviny. Jenže ani Klaus nezůstává pozadu. Zjistí, že existuje ještě jedna osoba, která mu může pomoci a tak jí najde a unese k sobě do sídla. Lilian, mladá dívka, která ani netuší, kým doopravdy je, se snaží zjistit, proč je pro Klause tak důležitá. Vše se zkomplikuje v době, kdy se Lili začnou dít velmi divné věci. Začne tedy pátrat a tím se jí otevřou zakázané dveře do její minulosti. Jak nakonec příjme pravdu?
Poznámka: Lili má chvilku pro sebe a probírá se věcmi, které jí zůstaly po tetě. Najde pár dopisů. Co se v nich skrývá?

I need help with...

14. června 2014 v 14:23 | Ellie |  Notifications
Zdravím,
opět se hlásím s malou prosbou, už jednou jsem to tady psala, že hledám někoho, kdo by semnou dopsal povídku, jelikož holčina, co jí semnou začala psát odjela a už neměla čas v tom pokračovat a mě bylo líto s tím skončit, protože si myslím, že je to dobrý nápad, nakonec se přece jen někdo našel, ale bohužel ani to nedopadlo dobře a tak jsem tu znova.

The Immortal Passion - 7. část

13. června 2014 v 22:03 | Ellie |  The Immortal Passion
Téma: The Vampire Diaries
Postavy: Lara, Elijah, Klaus, Kol, Damon, Esther, Jocelyn, Scarlett, Olivia, další postavy z MF… ◄ ZDE
Páry: Lara/Elijah/Scarlett, Klaus/Jocelyn, Kol/Olivia
Anotace: Lara, mladá a krásná dívka jednoho dne potká na plese tajemného Elijaha. Oba dva to k sobě táhne jako dva magnety. Začnou si tedy užívat společné chvíle a více se sbližují. Jejich štěstí však nebude mít dlouhé trvání. Do všeho se vloží nejen Esther, která má s dívkou své vlastní plány, ale i Klaus, který začne žárlit na bratrovo štěstí. S pomocí své čarodějky se je snaží rozdělít, ale marně. I když Lara vypadá jako křehká dívka, jen tak se nedá. A tak tedy Klaus přistoupí k jinému plánu. Ke Klausovi se přidá i upírka Scarlett, která si začně na Elijaha dělát nárok. Lara a Scar svedou boj, kde vítěz je však jasný. Ale co se zdá jako naprostý konec, je jen začátkem dlouhé a ztrastiplné cesty za krutou pomstou a hlavně, za pravou láskou plnou vášně.
Poznámka: Lara na nákupech potká Klause. Jaké bude jejich setkání?

Long Road to Happiness - 35. část

12. června 2014 v 14:06 | Wer |  Long Road to Happiness

35. část
Lisa

"Ian, bolo to skvelé. Ďakujem." Jeho modré oči, úsmev a charizma naozaj zabrali. Kultúrne centrum, ktoré nám vybavila Elena cez jej rodičov bolo natrieskané. Dalo by sa to prirovnať hociktorému z akcií, na ktorých bol cast oficiálne. Uvedomila som si, že seriál má naozaj mnoho fanúšikov. Rovnako tak aj ja. Tí mladí ľudia boli skvelí. Naozaj ma potešili ich milé slová a podpora.

Plány...

9. června 2014 v 21:28 | Ellie |  Notifications
Takže tu máme další týden a co jsem si pro vás připravila tentokrát? Hm, to ani já sama nevím, abych řekla pravdu... ale né, něco vím :)...určitě se objeví 13. část Because...only you can set me free, dále 6. část The Immortal Passion, jestli stihnu přepsat z papíru do PC další část Draka, tak přibude i to, ale neslibuju.

Co se týče jednorázovek, tak s těma jsem teď nějak na místě a nemůžu se pohnout dál, ale věřím, že mě múza zase navštíví a konečně to dopíšu :)

Já vím, je toho málo, ale to jsou poslední kapitoly, co mám předepsané a některé dopisuju, takže to fkt nejde všechno stíhat, musím si zase najít čas a u každého po pár kapitol dopsat, abych něco měla v záloze, protože pak mi to hrozně moc dlouho trvá. A zase nechci sedět jen doma zavřená u PC a psát, když je třeba venku hezky, takže to budu muset nějak vymyslet, protože bych byla vážně nerada, aby blog stál jen tak z buhdarma. No čeká mě asi nelehký úkol, jak
to tak vidím :) :)

Visitors 0.16

9. června 2014 v 20:48 | Ellie |  Visitors
Návštěvnost za minulý týden (2. 6. 2014 - 8. 6. 2014):
Pondělí: 33
Úterý: 29
Středa: 35
Čtvrtek: 22
Pátek: 33
Sobota: 24
Neděle: 17

Celkem: 193