Hiatus 0.2

16. června 2014 v 0:00 | Ellie |  Notifications

(16.6. - 29.6)

Tak jsem se rozhodla, že na nějakou chvíli dám malou pauzu. Je to hlavně z důvodů, že už mi došly předepsané kapitolky k jednotlivým povídkám a potřebuju čas a klid si je dopsat. Protože psát na sílu a navíc s pocitem, že musím rychle něco přidat, aby to jen nestálo, je...no teď nevím jak jsem to chtěla napsat, prostě se mi tak špatně píše. Mám pak pocit, že se do toho nutím a nevydám ze sebe to, co očekávám a nechci to psaní nějak odfláknout ledabyle, jen abych to měla napsané. Potřebuju se do toho vžít a psát vklidu, všechno si rozmyslet, aby mi vše zapadalo do děje, tak jak si představuju a hlavně, aby se to dalo číst.


Naví mám taky ještě malý rest v podobě jednorázovky do soutěže a doufám, že to teda stihnu, protože mě zatím ještě nic nenapadlo.

Takže v tomto časovém rozmezí nepřibude žádná nová část, ale to neznamená, že Affs nebudu obíhat, to zase jo. Hiatus se vzkatuje jen na přidávání, ne na obíháni. Hm, tak, co bych asi tak ještě dodala. Asi nic, já doufám, že si za tu dobu stačím udělat zase nějaké zásoby různých kapitol, že trochu pohnu s povídkama, které stojí už delší dobu a kdoví, třeba příjde i něco nového :)

Doufám, že až se vrátím, budu mít vše, co chci udělat, že konečně dodělám ty jednorázovky, se kterýma válčím už tak dlouho. Hodně jsem přemýšlela a chci trochu pozměni i blog, možná i nový design, kdoví. Zatím je vše jen u představ a já se modlím, aby mě nic nevyrušovalo a mohla bych tak konečně splnit svůj "malý pracovní plán", který jsem si předsevzala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 23. června 2014 v 13:11 | Reagovat

To je v pohode, chápem to

2 tessi tessi | 23. června 2014 v 13:53 | Reagovat

Chápu a omlouvám se že jsem neobíhala nĕjakým způsobem si se mi vymazala ze seznamu affs ;-)  :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama