Dark Angel - Prolog

2. července 2014 v 16:00 | Ellie |  Dark Angel
Téma: Teen Wolf
Postavy: Mia, Gabriel, Anita, Stiles, Derek, Dr. Alan Deaton, Scott, Lydia...atd. ZDE
Páry: Stiles/Mia/Derek, Scott/Kira, Isaac/Allison
Anotace: Mia vypadá jako obyčejná dívka, ale není. Je to anděl, správně řečeno andělský bojovník. Křivým obviněním ze zrady, kterou nespáchala je jí udělen trest, pro anděly ten nejkrutější. Přijde o svá křídla a tím i o svou andělskou podstatu. Vyhnána z místa, které se stalo jejím domovem, se rozhodla najít jediného žijícího příbuzného a to nevlastního strýce Dr. Alana Deatona. Když dorazí do městečka Beacon Hills, snaží se aspoň trochu zapadnout, ale jde jí to těžce, když vlastně netuší, jak žít normální život a stále jí trápí myšlenka, že je vlastně obyčejná. S pomocí Lydie se pomalu začleňuje i do života studenta na střední škole a seznamuje se tak i s jejími přáteli. I přesto, že jí k sobě přijali, se Mia mezi nimi stále cítí cizí. Vše se změní až v době, kdy se kolem ní začnou motat jak Derek tak i Stiles a ona tak poprvé poznává i zákoutí lásky. Když už se zdá, že by snad mohla být opět šťastná a smířená se sebou, se ve městě objeví dva cizinci, kteří zosnovali plán na její zničení, a všechno se najednou zkomplikuje ještě víc.
Poznámka: Dívka, která ztratila všechno, se rozhodne najít jediného člena rodiny, který jí zbyl. Rozhodne se odjet do BH a najít ho. Podaří se jí to?

PrologSlzy stékající po tváři, jí padaly na ruce, které měla položené před sebou. Nemohla je zastavit. Byly to slzy bolestí, studu a zrady. Ano přesně tak se cítila, zrazena těmi, kterým po celou dobu říkala rodina. Sáhla po zbytku svého oblečení a lehce jej obmotala kolem svého těla. Z něčeho co kdysi byla kapsa, sebrala malý kus papírku a sevřela ho ve své dlani. Pomalu a s bolestivým syknutím vstala. Pírka poletující kolem ní, byly to jediné, co zůstalo po jejím starém životě. Pomalými kroky se dostala ke dveřím, stiskla zlatou kliku a otevřela je, ani se pořádně nerozhlédla a vyběhla ven z místnosti.
Utíkala dál tmavou chodbou. Bosé nohy jí studily pokaždé, když se dotkly studené dlažby. Držela si kus látky, aby jí nespadl a ohlížela se za sebe. Zmocňoval se jí stále větší strach a bolest, která dívce vystřelovala ze zad do celého těla, jí pomalu ubírala síly. Stiskla látku pevně v rukou a běžela dál. Po tváři jí stékaly slzy a docházelo jí, že tímto okamžikem přišla o všechno. Byla obyčejná, byla nic. Vyrvali z ní kus jejího já a nechali jí napospas životu, který vlastně ani neznala. Doběhla na konec chodby a prudce strčila do velkých ozdobně kovaných dveří obloukovitého tvaru, které se ztěžka, ale přece otevřely.
Sluneční paprsky dívku ihned oslepily, musela si dát ruku před oči a přizpůsobit svůj zrak dennímu světlu. Po chvíli rozhlížení se po okolí, uviděla auto parkující vedle honosného sídla, ze kterého se snažila co nejrychleji utéct. Zvedla kámen ležící u svých nohou a rozbila si s ním okénko na straně řidiče. Začala rychle prohledávat veškeré přihrádky a snažila se najít náhradní klíč. Ten se nakonec našel ve stínítku u řidiče, vložila tedy klíč do zapalování a nastartovala. Naposled se ohlédla po místě, které jí bylo domovem a s pištění pneumatik se rozjela co nejdál odtud. Papírek, který celou tu dobu svírala pevně v ruce, vložila do přihrádky na straně spolujezdce. Musela ho najít, byl její jediná naděje.


Projížděla prázdnou silnici, všude se táhl mlžný opar, už si říkala, že snad zabloudila. Pevně tiskla volant v rukou a pozorně sledovala vozovku před sebou. Když konečně minula ceduli s nápisem "Welcome to Beacon Hills" ulevilo se jí. Jela správně. Šlápla pořádně na plyn. Měla stále větší bolesti a cítila, že mám i horečku. Z palubní přihrádky vytáhla papír s adresou a ještě jednou se na ni podívala. Odložila ji na přední sedadlo a konečně vjela do města. Koukala kolem a hledala tu správnou ulici. Po čele jí stékaly kapky potu a cítila, jak látka na zádech prosákla krví. Tělo se jí celé třáslo v horečce a začínala mít mžitky před očima. Snažila se pokračovat dál, když konečně uviděla tu správnou ulici a odbočila, přímo před ní se objevil velký neonový nápis Animal Clinic. Tělo dívku už přestávalo poslouchat, chtěla zastavit, ale místo brzdy šlápla na plyn a nabourala autem do stěny budovy. Hlavou se praštila do volantu a nechala jí na něm položenou. Koukala se okolo, ale zrak měla rozmazaný. Rozluštila jen dvě blížící se lidské siluety, následně zvuk otevírajících dveří a své jméno, které vyslovil jeden z nich. I po těch letech poznala jeho hlas.
"Strýčku," to bylo to jediné, co ze sebe dokázala dostat, dřív než jí pohltila temnota.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 2. července 2014 v 18:09 | Reagovat

Začiatok je celkom sľubný. Myslím, že tá druhá postava je Scott. Možno mal práve svoju šichtu. :-D  :-D
Ale tak uvidíme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama