I'm the Alpha now... - 1. kapitola

3. července 2014 v 17:08 | Ellie and Tew* |  I'm the Alpha now...
Spolupráce: S Tew*
Téma: TO and TW
Postavy: Lara, Annie, Klaus, Kol, Peter, Derek, Stiles, Scott,…atd ◄ ZDE
Páry: Lara/Stiles, Kol/Annie
Anotace: Klaus Mikaelson a Peter Hale. Oba jsou ctižádostiví a oba touží po moci. Jednoho dne se sejdou a vymyslí dokonalý plán, ve kterém každý z nich dostane to, po čem nejvíc touží. Se vším jim pomáhá mladá dívka Lara. Jako pravá ruka Klause se z ní stala čarodějka, která se nebojí použít ani tu nejtemnější magii, aby dosáhla, všeho co si zamane. Jejím pravým opakem je její starší sestra Annie, která se ze všech sil snaží jejich plány zmařit. Když se dozví, co chystají, rozhodne se jet do Beacon Hills a varovat ostatní. Klaus, který je vždy o krok napřed, za ní pošle svého bratra Kola, aby jí včas zastavil, zatímco Lara najde, zajme a přivede zpátky do NO jednoho z obyvatel malého městečka, kterého potřebují, aby tak dokončili svůj dokonalý plán. Obě sestry tak stojí proti sobě, co však ani jedna z nich netuší je, že je čeká nejen boj mezi sebou, s Klausem a Peterem, ale i boj o lásku, která může všechno změnit.
Poznámka: Annie se doma chytla se svou sestrou. V práci se pak potká s Klausem, jeho bratrem Kolem a svou sestrou. A jak skončí malá potyčka s Kolem?Kapitola první

Novinky


Annie
Prohrábla jsem si rukou vlasy a podívala se na sebe do zrcadla. Hnědé vlnité vlasy, ta samá tvář jako vždycky, když jsem se viděla. Nebyla jsem si jistá, proč zrovna teď, uprostřed noci koukám do zrcadla.
Došlo mi to, když někdo zaklepal na dveře bytu, který jsem obývala spolu s mou mladší sestrou. Která si, jak se zdá, vybrala druhou stranu.
" Ahoj Annie," ve dveřích stála moje nejlepší kamarádka, která věděla vše o nadpřirozenu. Vše jsem jí řekla, aby si dávala pozor.
"Jill, co tu děláš?" zeptala jsem se a ona sáhla vedle sebe, kde jsem neviděla a vzala za ruku asi dvouletou holčičku.
Moje kamarádka otěhotněla mladá, ale já se jí snažila pomáhat, jak jsem jen mohla.
"Mio, zlato, copak tady děláte?" zeptala jsem se teď malé holčičky, kterou jsem považovala za svou neteř.
Vzala jsem si ji do náruče a pustila Jill dovnitř. Zavřela jsem dveře a šli jsme do kuchyně.
"Má horečky a... doktoři si nevědí rady. Má je už přes týden, Annie," zamumlala moje kamarádka a já posadila holčičku na kuchyňskou linku.
Sundala jsem jí bundu, do které byla zabalená a prohlížela si ji.
"Myslíš, že já budu něco vědět?" zamumlala jsem a položila ruce na tvář Mii.
Sálalo z ní teplo, až moc velké. Musela mít hodně velkou horečku.
"Jsi čarodějka. Prosím, Annie, je to moje malá holčička. Vím, že je pozdě, ale jsi jediná, kdo by něco věděl, kdo může pomoct," naléhala a já přikývla.
Byla jsem přece mocná čarodějka. Se sestrou jsme zdědily hodně sil, jsme v New Orleans nejsilnější, takže jsem mohla svou magii i dobře zakrýt, pokud mne nehlídala moje sestra, která si řekla, že bude na straně Klause.
"Tak jo. Mio, teta Annie bude dělat čáry máry," uculila jsem se na holčičku, která se i přes nemoc zasmála.
Nevím proč, ale slova čáry máry ji vždycky rozesmála a já ráda poslouchala její smích.

***

Nechala jsem holky spát v pokoji pro hosty. Byt jsme měly se setrou velký a tak to nevadilo. Samozřejmě, Lara se zase někde flákala, jako vždy. Naštěstí jsem necítila jinou magii, než tu svou, takže o mně nevěděla. A Mia byla v pořádku. Za to jsem byla hodně vděčná. Přešla jsem do kuchyně a začala uklízet, když se ozvalo tiché zaskřípání dveří a nadávka mé sestry, když zakopla. Protočila jsem oči a vydala se za ní.
"Zase mi do toho nic není?" zeptala jsem se a uviděla její naštvaný výraz.
"Nevím, proč by ti vůbec do něčeho mělo být, nejsi moje máma a ani chůva," zamračila se a zavřela. Naštěstí ne moc nahlas.
"Hlavně i přes tu svou zlou náladu, buď potichu. Je tu Jill s Miou a teprve před chvílí Mia usnula," řekla jsem jí a ona vypadala, že to zvažuje, poté neochotně přikývla.
Věděla jsem, že i když by nejradši byla víc zlá než Cruella z dalmatinů, tak pro tu malou měla slabost. Lara rychle odešla, aniž by se na mě ještě podívala a zamkla se v pokoji. Radši jsem to neřešila a odešla uklízet kuchyni. Aby si toho moje sestřička nevšimla.

***

Vešla jsem do baru, kde jsem částečně pracovala. Potřebovala jsem nějaké odreagování od školy. Studování je dřina, to by mi odsouhlasil nejspíš každý. Tedy každý, kdo nemá IQ jako Sheldon z Teorie velkého třesku. Zašla jsem za bar, kde jsem si schovala tašku a uvázala kolem pasu zástěru. Měla jsem směnu od jedenácti, takže jsem byla ráno ještě na přednášce, než jsem šla sem. Vzala jsem si notes a pozdravila Dylana, který měl směnu se mnou. Lidi sem chodili na mé směny většinou kvůli drinkům, které jsem vymýšlela a podle všeho měly úspěch, stejně tak i známé drinky, co jsem dělala. Aspoň nějakou pochvalu jsem dostávala. Prošla jsem kolem stolu, když mne za zápěstí chytila ruka a vtáhla do boxu. Zmateně jsem se dívala na jednoho z původních upírů. A zrovna na Klause.
"Mou objednávku nepřijmeš, lásko?" zeptal se a já rychle vstala.
"Vaši? Tak to budou asi nějaké vnitřnosti vašich nepřátel, ne?" zeptala jsem se ho a poklepala tužkou do bločku.
"Dám si to co obvykle," blýsknul po mně úsměvem.
Ať si trhne. Tenhle ten výrostek mi kazí sestru, ani náhodou.
"Tak to si musíte objednat u Dylana," odsekla jsem, ale pak jsem jen zamrkala, když kolem mě prošla sestra a usedla po boku Klause do boxu.
"Nemáš být ve škole?" zeptala jsem se jí a ona pokrčila rameny.
Počítala jsem do deseti, tohle chtělo všechno sebeovládání.
"Dám si… džus," rozhodla se nakonec má sestra.
"Laro, mazej do té školy. Možná ti nedomluvím v tom, s kým se stýkáš, ale rozhodně nebudeš zameškávat školu," zamračila jsem se na ni a tomu jejímu kamarádíčkovi najednou chytl rukáv.
Začal hořet a já poplašeně zamrkala, než jsem vzala sklenku vody z jeho stolu a vychrstla to na něj. Oheň přestal a já se stala terčem zamračených pohledů. Klaus byl mokrý, ale zjevně mu to nevadilo.
"Co se děje?" zjevil se tam Kol a já vypískla, když mě plácnul přes zadek.
"Moje sestra pálí tvého bratra, nic moc velkého. Ale asi ho naštvala," odpověděla Lara a Kol se posadil naproti ní a pozoroval mě.
"Zasloužil si to," pokrčila jsem rameny.
" Dylane! Prosím tě, vezmi si tenhle stůl!" zavolala jsem na svého kamaráda a radši zamířila za bar, kde jsem dostala instrukce na drinky.
Začala jsem je připravovat. Soustředila se na ně, ale útržky konverzace z boxu se ke mně přeci jen dostaly. A já ztuhla uprostřed pohybu. Moje sestra se usmívala a mě zamrazilo. Tohle vypadalo špatně. Dodělala jsem drinky, do každého přidala snítku sporýše, který tomu dodal zvláštní chuť. Dokonce i Původním. Byla to jen kapka, ale naštěstí snad nebyla cítit. Odnesla jsem to i k jejich stolu, jakoby nic a poodnášela další drinky. Všichni si je pochvalovali a já se zase cítila aspoň trochu spokojená. A pak to přišlo, když jsem šla k baru, tak Kol i Klaus najednou vyprskli svoje pití a já je pozorovala, jak se zmateně dívali na své drinky. Měli si dávat pozor a nemyslet si o sobě, že si nikdo nedovolí jim dát tohle do pití.
" Co se děje?" zeptala se zmateně Lara a já se na ni sladce usmála, když mne provrtávala pohledem.
"Nechutná jim Bourbon? Vždyť je dobrý, ne?" zeptal se Dylan a usmál se na mě.
Podíval se pak na jeden ze stolů, kde byl nějaký pohledný kluk asi v jeho věku. Koukali po sobě velmi nápadně.
"Nejspíš je na ně moc silný," pokrčila jsem rameny a usmála se.
Dylan, můj nejlepší kamarád hned po Jill, možná i stejně jako ona, byl gay. Vždycky, když jsme si potřebovali odpočinout, tak jsme vyrazili na společný lov. Na chlapy. A musím říct, že on je ve flirtování mistr. Někdy mu to i závidím.
"Jasný, oni nejsou jako my. Ti co něco vydrží," zasmál se zvonivým smíchem a šel obsloužit toho kluka, co tam byl sám.
Dali se do řeči a tak jsem vzala utěrku a šla ke stolu původních.
"Vám nechutná kvalitní Bourbon," řekla jsem a pozorovala je.
"S přidaným sporýšem? Ne, to fakt nechutná," zavrčel Kol a já se jen usmála.
"Tak v tom případě nemáš lákat mou sestru ze školy," odsekla jsem mu, naše obličeje byly jen centimetry od sebe.
Přišlo mi, že jsme měli mezi očima blesky, které neviděl nikdo jiný než my.
"Já ji nelákám, to ji někdo špatně vychoval," usmál se.
To byla rána pod pás. Snažila jsem se, jak nejlépe jsem uměla. Plánovala si školu podle její, starala se. Nevím, kde jsem udělala chybu. Kol vycítil, že uhodil hřebíček na hlavičku a rozšířil se mu úsměv.
"Trhni si," řekla jsem, než jsem mu vylila zbytek Bourbonu na kalhoty, takže vypadal, že se počůral.
"Jsem zvědavá, co budeš dělat, až to prosákne skrz oblečení na tvé choulostivé místo," usmála jsem se a viděla jeho rozzuřený výraz, než sykl a poposednul. "Au."
Uculila jsem se, než jsem sebrala Klausovo pití a Kolovu skleničku. Utřela jsem jim stůl a ignorovala jejich pohledy, než jsem se vydala zpátky k baru. Tam jsem odložila utěrku a povzdechla si, než jsem se zamyslela nad tím, co budu dělat. Nesměla jsem dovolit, aby takhle táhli Laru ke zlu. Jen jsem nevěděla, jak to mám napravit. Moje sestra je stejně tvrdohlavá jako já.
"Vysvětli mi, proč se tomu sexoušovi kouří z kalhot?" zeptal se Dylan a já se uchechtla.
"Naštval mě, takže jsem mu vylila pití do kalhot. Nemůžu za to, že mu to nedělá dobře," odpověděla jsem jen a vzala si objednávky na drinky, než jsem je začala zase připravovat.
"Dobrá, nikdy tě nechci naštvat, zlato," dal ruce nahoru a já se usmála.
"Ty mě naštveš jedině tehdy, pokud nebudeš šťastný," řekla jsem a objali jsme se.
"To samé platí ale i o tobě," dodal a zmizel zase mezi stoly.
Povzdechla jsem si, připravovala drinky a vymýšlela, co udělám.Tuto část psala Tew*, doufám, že se vám bude líbit stejně jako prolog :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 3. července 2014 v 17:50 | Reagovat

Tak ja som si myslela, že zlá sestra je Lara, ale ako tak vidím, ani Annie nebude príliš veľký anjelik :D Snaží sa, je vidno, že je lepšia ako Annie (postarala sa o svoju kamarátku a tú maličkú- to bolo zlaté), ale s tým Klausom a Kolom... to nemalo chybu :D Som sa smiala ako obliala Kola :D To dievča musí mať veľkú odvahu, keď si niečo také dovolila. Teším sa na pokračovanie. Som zvedavá, čo dohadovali Klaus, Kol a Lara.

2 Katherine Katherine | Web | 3. července 2014 v 20:11 | Reagovat

Vyzerá to skvele, teším sa na pokračovanie

3 tessi tessi | Web | 3. července 2014 v 20:37 | Reagovat

Anne nebude asi jen hodná holčička :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama