I'm the Alpha now... - Prolog

1. července 2014 v 17:00 | Ellie and Tew* |  I'm the Alpha now...
Spolupráce: S Tew*
Téma: TO and TW
Postavy: Lara, Annie, Klaus, Kol, Peter, Derek, Stiles, Scott,…atd ◄ ZDE
Páry: Lara/Stiles, Kol/Annie
Anotace: Klaus Mikaelson a Peter Hale. Oba jsou ctižádostiví a oba touží po moci. Jednoho dne se sejdou a vymyslí dokonalý plán, ve kterém každý z nich dostane to, po čem nejvíc touží. Se vším jim pomáhá mladá dívka Lara. Jako pravá ruka Klause se z ní stala čarodějka, která se nebojí použít ani tu nejtemnější magii, aby dosáhla, všeho co si zamane. Jejím pravým opakem je její starší sestra Annie, která se ze všech sil snaží jejich plány zmařit. Když se dozví, co chystají, rozhodne se jet do Beacon Hills a varovat ostatní. Klaus, který je vždy o krok napřed, za ní pošle svého bratra Kola, aby jí včas zastavil, zatímco Lara najde, zajme a přivede zpátky do NO jednoho z obyvatel malého městečka, kterého potřebují, aby tak dokončili svůj dokonalý plán. Obě sestry tak stojí proti sobě, co však ani jedna z nich netuší je, že je čeká nejen boj mezi sebou, s Klausem a Peterem, ale i boj o lásku, která může všechno změnit.
Poznámka: Klaus Mikaelson spojí své síly s někým z BH, kdo to asi bude?Prolog


Lara
Francouzskou čtvrtí se nesl zvuk dopadajících podpatků na vydlážděný chodník. Kráčela jsem ladným krokem a usmívala se svým sebejistým úsměvem. Teď, když jsem byla chráněnkyní samotného Klause Mikaelsona, jsem měla vše, po čem jsem prozatím toužila. Vždy věřil v můj potenciál, v mou sílu a odhodlání udělat cokoliv, ať už to bylo sebevíc zlé. Dal mi volnou ruku a já tak mohla používat magii, na kterou si netroufly ani čarodějky z řad starších. Kráčela jsem si dál, když se ke mně přidal nejmladší a nejsladší z mocné Původní rodiny.
"Kole, jaké překvapení tě tady vidět," pousmála jsem se a prohrábla si své tmavé vlasy.
"Myslíš v ulicích v tuhle hodinu a navíc střízlivého? No to teda je," mrknul na mě a usmál se tím svým dokonalým úsměvem. "A kdepak máš namířeno ty?"
"Za tvým bratrem," odpověděla jsem.
"Teď v tuhle hodinu? Hm copak asi po tobě chce?"
"Co by, práci," mrkla jsem šibalsky, chtěla jsem ještě něco dodat, ale to mi zazvonil telefon.
Už podle vyzvánění jsem věděla o koho šlo. Moje "milovaná" sestřička. Jaké překvapení.
Znechuceně jsem zmáčkla tlačítko přemnout a následně nasadila sladký tón.
"Copak se děje, sestřičko?"
Kol se jen pobaveně culil vedle mě.
"Kde jsi?"
"Venku, už nejsem malá, nepotřebuju chůvu a už vůbec ne se ti zpovídat," zamračila jsem se a šťouchla Kola do žeber, jelikož si ze mě utahoval.
"Jen jsem chtěla vědět, kde jsi," ozval se znova hlas mé otravné sestry.
"Jsem tam, kde mám být. Tečka," zavrčela jsem a zavěsila.
Nesnášela jsem tu její starostlivost a už vůbec ne to, jak se mě snažila změnit k lepšímu. Nikdy nebudu jako ona, nikdy nebudu jedna z těch dobrých. Můj život je dokonalý, takový jaký je a nikdo a nic to nezmění. Zlostně jsem hodila mobil zpět do tašky a koukla se vedle sebe na svého společníka, stále se potrhle usmíval.
"Srandičky? Však ty tě hned přejdou," zamračila jsem se a on jen pozvedl ruce v náznaku, že se vzdává.
Pobaveně jsem zavrtěla hlavou a než jsem se nadála, už zmizel v jednom z dalších barů, ve kterých si liboval dobrému alkoholu a krásným slečnám. Jak to vím? Občas jsem ty jeho noční radovánky podnikala s ním, proto jsem moc dobře věděla jaké to je, když jdete na párty s Kolem. Usmála jsem se a přidala do kroku. Sídlo Původních už nebylo daleko a mě už dost zajímalo, proč se chtěl Klaus sejít tak pozdě v noci. Copak bylo tak důležitého, že to nepočkalo do rána? No to jsem potřebovala rychle zjistit a uspokojit tak mou zvědavost. Konečně jsem prošla vstupními dveřmi a halou si to mířila přímo do pracovny. Věděla jsem, že tam bude, vždy tam trávil hodně času, tak nebylo pochyb o tom, že ho tam najdu i teď. Lehce jsem zaťukala na dveře a pootevřela je. Nakoukla jsem dovnitř a nasadila svůj sladký úsměv.
"Dost, že už jsi tady, lásko," pousmál se Klaus a vstal ze své židle u stolu.
"Potkala jsem cestou Kola, trochu mě zdržel, ale už jsem tady," vešla jsem úplně, zavřela dveře a popošla až k němu. "Tak copak je tak důležitého, že jsem musela přijít hned?"
"Náš plán se konečně dává do pohybu," usmál se spokojeně.
"Jak to myslíš?" nechápavě jsem na něj koukala.
"Máme nového spojence, který nám nabídl svou spolupráci."
"A kdo to je?"
Klaus se pousmál a kouknul se kdesi za mě.
"Já," ozval se mužský hlas za mými zády, otočila jsem se a uviděla dobře vypadajícího muže s velmi zajímavým úsměvem. "Dovol, abych se představil. Jsem Peter Hale."Tuto část jsem psala já, další bude z pohled Annie a psát jí bude Tew*, snad se prolog bude aspoň trochu líbit a budete se těšít na pokračování :)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Wer Wer | E-mail | Web | 1. července 2014 v 20:58 | Reagovat

tak ako už pomaly začínam chápať, ale stále to nie je ono :D ale to bol zrejme zámer, však? :D teším sa na pokračovanie, pretože tento prológ je taký tajomný ako aj celý príbeh a veľmi sa mi páči výber postáv a aj párov. moc sa na to teším. toto bude super poviedka. prosím, rýchlo pridajte dalšiu časť, baby ;-)

2 tessi tessi | 1. července 2014 v 21:34 | Reagovat

prosím 1 kapitolu laru jsem si oblíbila už teď :-)  ;-)  :-D  :D

3 Ellie Ellie | Web | 1. července 2014 v 21:34 | Reagovat

[1]: Neboj ještě tento týden určitě vyjde další část...no určitě to byl záměr a myslím, že ještě chvíli to tajemné zůstane..:) a moc děkuji, na to, že to vzniklo nahodou, to není tak špatné a páry se mi taky líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama