Love as a Cure - 5. kapitola

22. září 2014 v 12:00 | Ellie |  Love as a Cure
Téma: Teen Wolf/The Originals
Postavy: Davina, Stiles, Melissa, Scott, Derek, Dr. Deaton… ◄ ZDE
Páry: Stiles/Davina
Anotace: Davina Claire je mladá a nadaná čarodějka, která pochází z NO. Po sérii tragických událostí, které se jí přihodily, je donucena přestěhovat se do malebného městečka Beacon Hills. Jenže ani tam na ni ze začátku nečeká nic dobrého. Po kruté zprávě od lékaře se jí zhroutí svět. Pomalu se smiřuje se svým osudem, v jednu chvíli však potká někoho, kdo jí znova do života dodá světlo a naději. Potká svého anděla strážného, se kterým tráví každou chvíli. Když už se zdá, že se nakonec vše v dobré obrací, její zdravotní stav se zhorší. Každým dnem je slabší a tak se Stiles snaží najít způsob, jak svou dívku zachránit. O pomoc proto poprosí svého nejlepšího kamaráda. Nakonec přece jen najdou způsob, ale bude fungovat? Zachrání Stiles Davinu nebo jí čeká něco horšího?
Poznámka: Vyznají si konečně city?


Kapitola pátá

I love you, my darling…Uběhl asi měsíc a půl, od doby co se ti dva poznali, při náhodném setkání v nemocnici. Ani jeden z nich netušil, že celá tahle chvíle navždy změní jejích životy. Od doby co se znali, trávil Stiles každou volnou chvíli v nemocnici s Davinou. Užívali si společných chvilek, vzniklo tak mezi nimi velmi silné pouto, které přetrvalo v lásku. Sice trávil čas s ní, ale ani tak nezapomněl na své staré přátele. Hlavně Scott věděl, jak se věci mají. Přál to svému kamarádovi, ale na druhou stranu se o něj bál, nechtěl, aby jeho nejlepší přítel trpěl, pokud by se Davina neuzdravila.
I Stiles někdy přemýšlel, co by bez ní dělal. Bál se, že jí jednoho dne ztratí. Ovšem poslední týdny se jí zázrakem nemoc jakoby zastavila. Bylo jí mnohem líp a dokonce dostala i zdravou barvu. Těšil se z toho. Už od rána měl dobrou náladu. Dneska měla jeho milá narozeniny a on jí chtěl potěšit malým dárkem. Proto se už asi hodinu potuloval v obchodním centru a hledal vhodný dárek. V koupi dárku nebyl moc zběhlý, vlastně mu to nikdy nešlo. Ale chtěl se snažit už kvůli ní.
"Tak už jsi něco našel?" zeptal se ho jeho nejlepší přítel, který se k němu připojil.
"Ne, vůbec nevím, co jí mám koupit," povzdechl si a procházel už asi pátý obchod.
"No a co třeba nějaký romantický víkend?" poradil Scott s úsměvem.
"Romantický víkend? No zní to dobře, ale nevím, jestli jí pustí," povzdechl si.
"Tak poslední dobou je jí už lépe, myslím, že by to mohlo vyjít," mrknul a oba si to zamířili do cestovní kanceláře vybrat dárek.
"Asi máš pravdu," usmál se Stiles a vybíral něco, co by se jí líbilo.
Něco poblíž, v romantickém prostředí, kde by mohli relaxovat a užívat si jeden druhého. Listovali katalogem, až narazili na jeden malý hotýlek u jezera. Podle recenzi měl ty nejlepší ohlasy, proto neváhala ani chvíli a rezervoval dva místa na víkend. Když vyřídil vše potřebné s dobrým pocitem a úsměvem na tváři vyšli ven.
"Tak to by bylo, ještě tu nejkrásnější kytici a mám všechno," zamířil si to rovnou do květinářství následován svým kamarádem.
"Heh páni, ty ses do ní fakticky zabouchl," usmál se Scott a pozoroval ho.
"Jop, už to tak vypadá," culil se Stiles a čekal, až mu svážou kytici, kterou si objednal.
Poté hned zaplatil, vzal si jí a oba se odebrali k jeho autu.
"Jedeš za ní?"
"Jo jedu, chci jí překvapit," usmál se Stiles.
"Ona neví, že přijdeš?" zeptal se Scott zvědavě.
"Ne, řekl jsem, že dneška nemůžu, protože musím pomoct něco tátovi."
"Asi nebyla moc nadšená co."
"No byla smutná, ale řekl jsem jí, že hned druhý den jí vše vynahradím, takže až se dneska ukážu, bude to velké překvapení," mrknul, byl rád, že to tak dobře vymyslel.
"Jo ták, tak ať ti dnešek vyjde. Já zajdu za Kirou," rozloučili se, Stiles se poté vydal k autu a rozjel se k nemocnici.


Rozčesávala si vlasy, přemýšlela, co by dneska dělala. Měla narozeniny, ale bohužel je trávila sama. Stiles nemohl přijít a Melissa měla no noční. Povzdechla si a zaplétala si copánky. Když byla hotová, vstala a popošla k oknu, otevřela jej a pustila dovnitř trochu čerstvého vzduchu. Chtěla se už vrátit zpátky do postele, když někdo zaklepal na dveře.
"Dále," řekla jen a posadila se na křeslo u okna, vzala do ruky jeden časopis, co jí tu sestry nechaly a začala v něm listovat.
Nevšimla si, kdo to vlastně vešel do pokoje do doby, než se jí před tváří objevila obrovská kytice rudých růži. Vyjekla překvapením a vzhlédla do tváře usmívajícího se Stilese.
"Všechno nejlepší miláčku."
"Ty jsi přišel," skočila mu kolem krku a pevně ho objala.
"To víš, že přišel, přece si nenechám ujít tvoje narozeniny," usmál se a políbil jí na čelo.
"Říkal jsi, že nemůžeš," mírně se odtáhla a pohlédla mu do tváře.
"Ano říkal, ale chtěl jsem tě trošku zmást, abys pak byla více překvapená. Doufám, že se mi to povedlo," pousmál se nervózně.
"To víš, že povedlo, ta kytice je nádherná," sladce ho políbila.
"A to není všechno, mám pro tebe dárek," vytáhl z kapsy obálku, kterou jí podal.
Vzala si jí a opatrně vyndala její obsah. V rukou držela pozvánku na romantický pobyt ve dvou v úžasném hotelovém resortu.
"Zlato, tohle je… já nemám slov," šťastně vydechla a znova mu skočila kolem krku.
"Doufám, že tě pustí."
"Je mi teď líp. I výsledky vypadají slibně, takže je možné, že jo a kdyby ne, Melissa se přimluví," už teď se těšila.
"V tom případě, nás čeká ten nejlepší víkend vůbec," objal jí a políbil.
"Miluju tě miláčku," zašeptal jí něžně do ouška.
Sama to cítila stejně, chtěla to říct už dávno, ale bála se, že by to bylo příliš brzo nebo to necítil stejně, teď už se však bát nemusela. Miloval jí, stejně jako ona jeho.
"I já miluju tebe, lásko," i ona to vyslovila nahlas.
Pohlédli si do očí a políbili. Polibkem plným lásky a něhy.
"To jsou ty nejkrásnější narozeniny, jaké jsem kdy zažila," řekla zasněně.
"Počkej si ještě na náš společný víkend, to bude teprve super," mrknul a vzal si jí do náruče.
Přešel s ní k posteli a oba si lehli, přivinul si jí do náruče a lehce hladil. Svou hlavu si položila na jeho hruď a objala jej pevně. Spokojeně přivřela oči a nechala se zase rozmazlovat.
"Jsem rád, že už je ti lépe. Říkal jsem, že spolu to zvládneme. Zase budeš zdravá a všechno bude úžasné," hladil ji po vlasech a spokojeně oddechoval.
"To ano, už jsem přestala věřit, věděla jsem, že jsi můj strážný anděl," přivinula se k němu ještě víc.
"Budu vše co si budeš jen přát," pevně jí objal.
"Teď když je mi líp, ti můžu ukázat nějaké to kouzlo," koukla na něj. "Teda jestli budeš chtít."
Souhlasně přikývl, chtěl něco vidět, ale nechtěl jí zatěžovat. Posadila se, natáhla se pro svíčku do šuplíku a položila jí na stolek před sebe. Plně se soustředila, když v tom vzplál plamínek sám od sebe.
"Páni," posadil se a sledoval tu podívanou.
"Počkej ještě, to není všechno," usmála se a roztrhla jeden z polštářů.
Než se však stihla pírka dotknout země, vznesla se do vzduchu a poletovala po pokoji. Celý pokoj se rázem změnil v kouzelné místo. Stiles to jen se zatajeným dechem pozoroval. Usmála se, když viděla jeho výraz. Tolik se mu to líbilo.
Po chvíli, kouzla zrušila a vše se vrátilo zpět do původního stavu. I když se cítila dobře, přece jen jí to oslabilo. Pírka nechala odfouknout z okna ven a svíčku schovala zpátky do šuplíku.
"Děkuju, vážně to bylo dokonalé, ale teď si odpočiň miláčku," přivinul si jí do náruče.
Opět si oba lehli do postele, přikryl jí dekou a lehce hladil po zádech, zatímco ona mu ležela na hrudi a odpočívala. Lepší narozeniny si přát nemohla. Teď už měla vše, po čem toužila. Teda… skoro vše. Ještě se musela uzdravit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | Web | 22. září 2014 v 12:15 | Reagovat

To je táák slaďounké a krásné. :D Těším se na jejich společný víkend. :)

2 tessi tessi | 22. září 2014 v 16:28 | Reagovat

Moooc pěkný díl. :D

3 Wer Wer | 22. září 2014 v 16:30 | Reagovat

Krasna cast. Naozaj su spolu sladki a dufam, ze Davina bude v poriadku. Velmi im to spolu pristane a posobia stastne a tak zlato. Davina sa musi dat do poriadku. Stiles je tu uplne... Ach... Taky roztomily :-D

4 Barísek Barísek | Web | 28. října 2014 v 14:00 | Reagovat

Boží příběh.chci další díl :-) Davina a Stiles jsou dokonalý pár.A doufám že všechno dobře dopadne :-) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama