Q&A 0.3 ►odpovědi

30. září 2014 v 22:12 | Ellie |  Q&A
Odpovědi na vaše otázky :)


Wer
Tak ja si prosím spoiler. A bude to... k I´m the Alpha. A ešte by som chcela vedieť či bude niečo s poviedkou Life gave me a second chance.

Tak pokud jde o spoiler k povídce, tak to bych to řekla asi takhle. Čeká nás velká věc a to rituál, ve kterém Derek sehraje důležitou roli v celém plánu. Možná to tak trochu jde zjistit z traileru, který už je taky na světě. Jak už jsem psala, bude rituál, který je tak nějak součástí Klausova a Peterova plánu, zda se podaří a o co v něm půjde to neřeknu :D, přece jen bych prozradila asi největší část povídky a to nechci :D...

Povídku Life gave me a second chance, no sice jsem našla novou spoluautorku, ale psaní nám teď trošku stávkuje, obě máme málo času, ale určítě jí chci dokončit a snad se brzy objeví pokračování. Kdy, to zatím nedokážu říct. :)

JulietteChtěla bych se zeptat zda by jsi přidala povídku Because...only you can set me free! :) už dlouho nebyla a je to strašná škoda :) ani nevíš jak se na ní těším. :) A ještě jedna otázka k pozastaveným povídkám, teda spíš k povídce Tajemství Dračích křídel. Budeš v ní ještě pokračovat? Strašně jsem si tu povídku zamilovala. :)

Because... mám v plánu přidat, ale nějak nevím kdy, mám totiž rozepsanou kapitolu, ale nemám kdy se k ní vrátit a dopsat jí. Věnuju se teď jen jedne povídce, která bude snad za chvíli končit a ráda bych to dopsala, kdy už jí mám tak pěkně vymyšlenou až do konce, ale pokusím se co nedříve dopsat u tuto povídku a zase jí přidávat. Moc mě těší, že se ti tak líbi :)

Ano v Tajemství Dračích křídel pokračovat určitě budu, je to totiž jediná povídka, která není ff, ale moje vlastní tvorba, takže bych jí ráda dokončila a věnovala se jí. Jen teď nemám moc čas psát všechno. Pokud se ale najde skulinka času a napadne mě, jak dále pokračovat (musím se přiznat, že jsem to měla promyšlené, ale z neznámého důvodu mi to vše vypadlo :D ) hned se pustím do psaní a opět jí rozjedu. Musím říct, že jsem nečekala, že tohle bude někdo číst. Přece jen vlastní tvorba a ještě bez upírů a tak, to moc lidí asi nebaví. :) :) :) Proto jsem ráda, že aspoň jeden čitatel se našel :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Love as a Cure?

Ano 84.6% (11)
Ne 15.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama