I'm back...

19. října 2014 v 20:04 | Ellie |  Notifications

Opět vás zdravím...

konečně mohu říct, že Hiatus končí...ano správně, opět se vracím v plné síle :)

Takže se od zítra opět můžete těšít na povídky a na plné fungování celého blogu. Jak už jste si všimli to malé překvapení o kterém jsem mluvila je nový layout, který mi na přání udělala drahá Tew*. Je v barvách podzimu a myslím, že se vážně povedl. A jelikož jsem nevěděla s kým, takže jsem dala se všemi mými miláčky. Teďka je mám pěkne pohromadě :D :D ...

Taktéž jste si mohli všimnout, že se objevilo shrnutí povídek. Zatím je v rámci dopisování, postupně do něj budu vpisovat potřebné informace, snad to stihnu do konce týden a taky se objevilo něco jako rozcestí k rubrice Blog stuff. Bylo toho moc a potřebovala jsem si nějaké věci roztřídít, abych v tom měla pořádek, tak se taky stalo.

Ale zpět k povídkám. Jako každé pondělí, středu i pátek se opět vrátí mini story s názvem Love as a Cure. Snad vás pokračováním nezklamu a i nadále budete číst. Co se týče dalších povídek. bude to následovně....

Opět píšu Because... takže je možné, že se během týdne objeví nová část. Stejně tak se chci pomalu vracet i k ostatním povídkám, ale neřeknu teď přesně k jaké, to se ještě uvidí :)...a co se týče povídky I'm the Alpha now..., o jeho pokračování zatím nevím, jelikož další část píše právě Tew* a ta má teď menší pauzu.

Myslím, že jsem řekla asi tak vše, taky se objeví pár info článku, jak o Chatu, Otázkách či Affs...kdy? To nevím, podle toho jak se mi bude chtít to sem hodit :D :D :D ...ne sranda :D.. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juliette Juliette | Web | 19. října 2014 v 20:47 | Reagovat

Konečně jsi zpět...bez tvých povídek to byly pro mě hotová muka :D konečně zase budu mít ve škole co číst :) moc se těším na tvé povídky... jo a ten design je fakt ÚŽASNÝ :)

2 Kate Kate | Web | 19. října 2014 v 21:24 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zpět. :) Lay je skvělý! :3
Těším se na povídky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama