Q&A 0.4 ►odpovědi

28. října 2014 v 22:04 | Ellie |  Q&A
Odpovědi na vaše otázky :)....


Wer
Takže... spomínala si, že Mima je späť. Kedy teda môžem očakávať pokračovanie Life Gave me a Second Chance? Budúci mesiac? Neskôr? Dúfam, že čoskoro.

Ano je pravda, že jsem říkala, že je Mima zpět. Co se týče přidávání, tak doufám, že brzo a že to nebude zase trvat nějak dlouho. No zatím přesně, ale nemohu říct, kdy to bude.


Emily
Aké máš plány s poviedkou Dark angel?

No plány mám velké. Bohužel teď toho je tolik, že jsem jí musela pozastavit, což je mi docela líto, ale hend jak skončím jednu, terou už skoro mám dopsanou, se k ní chci zase vrátit a naplno se jí věnovat. To jak to bude vypadat dál s postavami mám pořád v hlavě a kdyby se stalo, že bych to zapomněla, mám poznámky i na napíře. Jen co dokončím Love as a Cure, pustím se do Dark Angel :)


Juliette
Chtěla bych se zeptat, zda plánuješ nějakou povídku o Derekovi z Teen Wolf, dost jsem si tu postavu totiž zamilovala. Řekněme si to na rovinu kdo by se do něj nezamiloval :):).

Zatím s Derekem neplánuju nic. Vlastně v jedné povídce má tak nějak hlavní roli a to je Dark Angel, ale ta je teď dočasně pozastavená. Jinak se mi neobjeví zatím v ničem novém :) a ano máš pravdu, kdo by našeho Dereka nemiloval :) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama