Oznámení 0.4

26. listopadu 2014 v 15:45 | Ellie |  Notifications

Jak už jste si všimli, blog teď trochu stávkuje a já s ním. No nevím čím to je, asi jen prostě špatný měsíc, i když bych asi měla být ráda. Protože v listopadu jsem založila tento blog, takže vlastně se blíží i první narozeniny :)…


Ne, ale teď pěkně popořádku. Jo sekla jsem se a popravdě ani nevím proč. Chodím sem denně a stejně se nemůžu k ničemu dokopat. Nechápu to. A tak jsem si tedy místo toho, abych tu denně do toho koukala jako pako a stejně nic nevymyslela, jsem tady ani nechodila. Teď když se vše uklidňuje se i já uklidnila a můžu říct, že se chci vrátit. Ano blog mi děsně chyběl, to musím přiznat, takže jsem si řekla, kašlu na to, i kdybych měla u čehokoliv sedět nevím jak dlouho, vracím se… chci psát, chci přispívat, chci dokončit staré povídky, začít nové, prostě chci pokračovat a na každého občas přijde krize, která člověka trochu zpomalí. A nejen krize psaní, ale jsou tu další věcí, jako domácí práce, škola nebo práce nebo další věci, takže doufám, že to chápete.

No tyhle věci bychom měli za sebou a teď přejdeme k dalším. Začneme pěkně postupně jednotlivými body:

► Ode dneška proběhne Kontrola Affs + náběr nových. Ráda bych si totiž v tom udělala pořádek. Kdo skončil, kdo má nový blog a tak dále.

► Jak už jsem vzpomínala výše, blog bude slavit své první narozeniny. Na pátek 28. 11. To bude přesně rok, co jsem založila blog. Zatím netuším, jestli něco přichystám. Původně jsem měla na mysli nějakou soutěž, ale jak jsem četla, hodně blogů chystá vánoční soutěže, takže to asi padá, nechci dělat něco, co už tu bude na milion způsobů Ale ani tak to nebude jen tak. Na pátek chystám poslední díl mini povídky Love as a Cure.
Měla už sice dávno skončit, ale nechala jsem si to až na teď. Snad se vám bude poslední díl líbit.

► Od příštího týdne by se měla opět objevit povídka Because… only you can set me free a když se mi podaří dopsat kapitolu tak i I'm the Alpha now.

► Teď, když jsem dopsala Love as a Cure, se chci věnovat i další mini povídce a to You stole my heart. Něco už mám předepsané, ale je toho málo, takže to vidím tak, no pokud to půjde dobře, chtěla bych to dát jako předvánoční překvapení. Snad se bude na co těšít.

A to by bylo, asi tak všechno, co jsem chtěla říct. Snad jsem na nic nezapomněla. A kdyby jo, pořád to můžu dopsat … 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tessi tessi | 27. listopadu 2014 v 21:36 | Reagovat

Chápu, nĕco podobného jsem teď taky mĕla. Přihlásila jsem se na blog a tím i skončila, protože mĕ nic nenapadlo. Co se týká love as a cure, stydí se za to že jsem tuhle povídku zanedbávala. Zejtra na informatuce to doženu :D

2 Kate Kate | Web | 27. listopadu 2014 v 21:39 | Reagovat

Nevadí, já taky teď stávkuju. :/ A taky mi nějak chybí čas... Ale nevadí. :) Těším se LaaC, i na YSMH a konečně chci rozečíst I'm the Alpha now! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama