Q&A 0.5 ►odpovědi

9. února 2015 v 19:41 | Ellie |  Q&A

Po týdnu, který jsem vám dala na vaše otázky, jsou tu i odpovědi. Pokud budete mít i další dotazy, klidně pište sem do komentářů, na FB stránku, či na můj Ask.Wer: 1. Ako sa máš?
2. Čo všetko na ňom zbožňuješ alebo prečo celkovo zbožňuješ Iana Bohena?

Ahoj, jak se mám? Tak jde to. Jednou je fajn, pak zase ne, ale to asi máme všichni tak nějak podobně. Není vždy jen dobře, občas musí být i ty špatné dny. Ale zrovna teď se mám tak… fajn. Jen doufám, že to nějakou dobu vydrží.
Huu zákeřná otázka. Iana miluju už jen pro, že je. Dokonale zahrál padoucha Petera, sice, musím říct, že v prvních dílech jsem ho vážně nesnášela, ale postupem času, jsem se do něj prostě zbláznila a o to víc, se těšila na další díl. Zbožňuju na něm ten jeho hlas, který mi vytváří na těle husí kůži, ty jeho hlášky v seriálu, dokonalý úsměv a ty modré oči…v nich by se člověk utopil. A vůbec na svůj věk, vypadá k sežrání, hehehe a dost nebo roztaju :D :D :DKatherine: Ja by som sa chcela opýtať či ešte budeš pokračovať v poviedke Because... only you can set me free!, prípadne kedy?

V povídce Because… only you can set me free chci určitě pokračovat. Tu povídku mám moc ráda a mám v ní plány, jen jsem teď nějak zapomněla psát a popravdě taky se na to i vykašlala, což mě docela mrzí, že jsem to tak zanedbávala, tak snad to teď už zas rozjedu a dokončím, dřív než zapomenu, co jsem vlastně chtěla. Jak sis asi všimla, přidala jsem novou část, musím říct, že mi trvalo dlouho, než jsem se dokopala k tomu jí dokončit, měla jsem jí totiž už dávno rozepsanou. Naštěstí mě asi osvítilo a dokončila jsem jí, na další pracuju a ráda bych jí přidala v tomto týdnu, tak doufám, že se mi to podaří, jelikož mám trochu volnější týden. Snad budete trpěliví.Kate: Já mám otázky ohledně You stole my heart. Kdy začneš povídku vydávat? Máš ji už rozepsanou nebo jsi ještě nezačala? Jestli už ji máš rozepsanou, tak kolik máš napsáno?

Čekala jsem, kdo se na to zeptá. A přemýšlela jsem co napsat. Na tu povídku pořád myslím. Kdy jí začnu vydávat, to netuším, věnovala jsem se spíš jiným povídkám, než téhle. Ale abych zas neřekla, tak už jsem jí začala psát. Tedy předtím, už dávno, v době, kdy jsem dostala nápad. Tehdy jsem si myslela, že to bude jednorázovka tak max. na 4 stránky, ale rozepsala jsem se a i nápad byl trochu, no jak to říct… prostě by se to do jednorázovky nevešlo, takže z toho udělám normální kapitolovku, bude podobná jako Love as a Cure, takže bude mít možná stejně kapitol, možná méně, podle toho jak mi to vyjde. Přesně kolik toho mám napsané, říct nemůžu, protože to mám v celku a musím to začít rozdělovat do kapitol a hlavně zase psát, snad se k tomu dostanu tento týden, pak bych mohla mít trochu jasno co a jak. A kdy začnu přidávat, to bych pak napsala v nějakém informačním článku.


Bekah: Vrátia sa ešte poviedky Life Gave me a Second Chance a The Immortal Passion?

Mám dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Začnu tou dobrou. Povídka The Immortal Passion, by měla opět přijít koncem měsíce února/začátkem března, potřebuju si trochu předepsat a promyslet děj dopředu a ráda bych měla v zásobě 2-3 kapitolky, aby se pak zbytečně zase nečekalo dlouho. Tak snad se mi to podaří, jednu už mám tak ještě ty dvě a budu přidávat.
A teď k té špatné, asi už tušíš, co bude. Bohužel s povídkou Life Gave me a Second Chance je to zlé. Začínala jsem jí psát s Mimou, nápad to byl dokonalý a mě osobně se moc líbil. Jenže Mima pak odjela do zahraničí, slibovala, že bude dále psát, ale postupem času se na to prostě vykašlala, tak jsem tedy začala hledat někoho, kdo ty to semnou dokončil, ale najít někoho není zrovna jednoduché. Navíc už to není ono, když to zase vysvětlíš a ten dotyčný to zase má jinak, no jak bych to řekla, není to jako s tím, se kterým jsi ten nápad vymyslel a začal to. Když už jsem si myslela, že to zabalím, ozvala se Mima, že se vrací zpět domu a že bude mít čas, tak jsme se tedy domluvily, že to tedy znova dáme dohromady a dopíšeme, poslala jsem jí poslední kapitoly a čekala, kdy se ozve. Bohužel ani to nedopadlo dobře. Odezva z její strany byla taková, že se k psaní nějak nemůže dokopat a nakonec jsem zjistila, že stejně zase mizí kdesi do ciziny. Popravdě, je mi hrozně líto, že to řeknu, ale nemám asi jinou možnost. Tuhle povídku, budu muset asi ukončit, nic jiného mi totiž nezbývá. Teda pokud by se nenašel někdo seriózní, který by mě v tom zase nenechal. Tak jak jsem si myslela, že to bude fajn story, mám teď pocit, že ta celá povídka je asi prokletá. Ne a ne jí prostě dokončit a tak zřejmě skončí v zapomnění….


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 11. února 2015 v 16:55 | Reagovat

Ďakujem za odpoveď :-)

2 Kate Kate | Web | 20. února 2015 v 20:47 | Reagovat

Já taky děkuju za odpověď, na You stole my heart se moc těším. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama