Oznámení 0.6

13. srpna 2015 v 21:53 | Ellie |  Notifications
Zdravím lidičky,

Omlouvám se, že jsem poslední dobou nic nepřidala, ale bohužel jsem neměla čas, jelikož jsme se stěhovali a všechen ten zmatek kolem toho byl nesnesitelný, teď by se to snad mělo změnit. Během volného času, který teď mezi hledáním brigády a učením angličtiny mám, se budu snažit opět psát další kapitolky mých povídek, tak abych zase pokročila a nějakou v brzké době ukončila. Mám v hlavě i další nápady, ale nechci zase začínat něco nového, dokud nedokončím aspoň pár věcí, takže to zatím jen někde sepíšu a uložím prozatím k ledu. Až nastane čas, pak to všechno zrealizuji. Takže to bychom měli, ještě mám pár informací.


Co se týče povídky "I'm the Alpha now…" mám pro vás několik věcí. Tak tedy začneme. Do konce story zbývají už jen dvě kapitoly. Bohužel nevím, kdy se objeví, jelikož předposlední má psát Tew*. Ale ta v pondělí odcestovala do USA. Takže počítám, že než se trochu aklimatizuje a seznámí s rodinou, kde bude působit jako Au pair, tak asi nebude mít na psaní čas, proto bych byla ráda, kdybyste mělo strpení. Už něco napsané má, ale musí to dodělat, takže až si najde chvilku, věřím, že brzy svou část pošle. Co se týče poslední části, rozhodli jsme se jí sepsat tak, aby udávala otevřený konec s možností pokračování. Obě jsme se shodli, že pokračovat chceme, ale také záleží i na vás a na tom, zda to budete číst.

Co se týče mých dalších povídek i ty dokončím, ale pěkně po pořádku. Psát všechny na jednou nechci, protože bych měla v hlavě dost tak guláš a to nechci. Chci se na tu povídku soustředit, aby byla dobrá, ne aby byla rychle napsaná a ahoj. Takže pro tuto věc jsem také dala dole menší anketu. Jakou povídku chcete dál, abych psala (kromě ITANu, která teď má chvíli pauzu) nebo abych to řekla jinak, v jaké povídce bych teď měla dál pokračovat? Jaké se mám nejvíce věnovat? To nechám na vás, podle toho, co se vám líbí a co čtete.

A jako poslední věc bych se také chtěla zeptat, co říkáte na novou story, kterou píšu s Perlou?? Líbí se vám ten nápad?? Máme v tom pokračovat dál?? Má tato povídka vůbec nějaké čitatelé??

….Moc vám děkuji za odpovědi, moc mi/nám to pomůže…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ve které povídce mám teď pokračovat dál???

Wolf's Bride 57.1% (4)
Dark Angel 14.3% (1)
Because... only you can set me free! 28.6% (2)
The Immortal Passion 0% (0)
Tajemství Dračích Křídel 0% (0)

Komentáře

1 Wer Wer | Web | 13. srpna 2015 v 22:06 | Reagovat

Začala som teraz čítať ten váš nový príbeh s Perlou na wattpade. Teším sa na pokračovanie :-)

2 Forsaken*Crescent Forsaken*Crescent | 16. srpna 2015 v 16:53 | Reagovat

Už jen dvě kapitoly ITANu? Páni, ani nevím, jak to mohlo tak rychle utéct. Každopádně jsem se do téhle povídky v poslední době poměrně začetla, takže bych pokračování určitě přivítala. ^^ No, zhledem k tomu, že jsem ještě neměla příležitost začíst se do jiných povídek než Wolf's Bride, pravděpodobně bych byla pro tu. Vypadá určitě zajímavě, navíc jsem poslední dobou mírně řečeno ujetá na příběhy, kde se do sebe hlavní hrdinové musejí zakoukat postupně, takže je to přesně něco pro mě. New Generation I. - Trouble jsem prolétla jen tak zběžně, ale zatím vypadá pěkně. Určitě pokračuj/te. c:

3 Edith Lartell Edith Lartell | Web | 18. srpna 2015 v 10:45 | Reagovat

Cože? jen dvě části? A to jsem si tu povídku zrovna nedávno zamilovala :D :D no nic, jestli bude druhá řada nic nenamítám :D Co se týká tvých ostatních povídek, je to velmi těžké rozhodnutí pro kterou hlasovat. Čtu je totiž všechny, takže je to opravdu těžký výběr :D Snad a modlím se v to :) že rozjedeš alespoň dvě :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama