The End

9. dubna 2016 v 1:26 | Ellie
Přemýšlela jsem jak to asi napsat, ale nic extra mě nenapadlo, tak to napíšu prostě jednoduše. Jak už jste si všimli, tenhle blog už dlouho stojí na místě, nic se zde neděje, nic nového se neobjevilo. Nebudu se nijak vymlouvat, řeknu to asi tak. Vykašlala jsem se na to, neměla jsem náladu nic přidávat, ani sem chodit a tak blog chátral. Vlastně jsem se ani moc nevěnovala psaní, nějak nebyla nálada a už vůbec ne inspirace. Prostě jsem povídky tak nějak odsunula na vedlejší kolej a nechala to být. A spolu s tím jsem tak nějak zapomněla i na to, že nějaký blog mám. Ano, jsem ostuda, trochu.

Jenže postupem času, se si uvědomila, že mi to začíná chybět. Tím, že jsem si od toho všeho dala odstup, jsem si vlastně uvědomila, jak moc mi psaní bude chybět. Jak je tohle pro mě důležité. A jak moc mě to naplňuje. Proto po menším uvážení jsem se rozhodla opět vrátit. K tomu mi pomohla i Tew*, která stejně jako já končí, ale ne úplně. Tady to ruším, protože chci začít znova. Chci začít s čistým štítem a tady by to nešlo. Tento blog jsem založila nějak před 2 lety, zažila jsem tu spoustu věcí, přidala mnoho kapitol, nechala jsem tu nějaký kus sebe, ale je čas se posunout dál. Takže jsem se rozhodla ukončit tuto kapitolu svého života a začít další.


A nebojte se, o povídky nepřijdete. Všechny dokončené si můžete přečíst na mém WATTPADu. A ty, které ještě nemají konec, se přesunou na nový blog, který mám společně s mou milou Tewulinkou.

Doufám, že si k nám opět najdete cestu, budete nás navštěvovat a číst naše výtvory. Obě se na vás těšíme, avšak už to bude na nové adrese a v novém kabátu.

our-stories-our-world.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama