Long Road to Happiness

Long Road to Happiness - Epilog

26. června 2015 v 12:00 | Wer
Spolupráce: s Wer
Téma: herci TVD
Páry: Nicole/Nathaniel, Lisa/Joseph
Postavy: Nicole, Lisa, Nathaniel, Joseph, atd… ◄ ZDE
Anotace: Lisa odchází z rodného Milána do Atlanty na žádost její tety Julie, která jí chce ve svém seriálu. Přichází za ní i její nejlepší kamarádka Nicole. Na obě v Americe čeká spousta zážitků, ale i problémů. Zatímco se Lisa pomalu sbližuje s Josephem, Nicole zase s Nathanielem. Oba páry však provází jeden problém za druhým. Lisa se snaží překonat své trauma z dětství a aspoň trochu k sobě pustit Josepha. Nicole a Natovi se jejich vztah rozvíjí do doby, než se vše pokazí. Když však do děje vstoupí těhotenství a odchod, všem se rázem životy ještě více zkomplikují.
Poznámka: A je tu zasloužený konec. Nicole a Nate se konečně dočkali svatby a dokonalý konec čeká i na Lisu a Josepha.

Long Road to Happiness - 38. část

24. ledna 2015 v 15:53 | Ellie

38. část

Nicole
Když jsem došla do pokoje, vytáhla jsem malou u kočárku a uložila ji na postel. Už se na mě pěkně usmívala a máchala ručičkama. Byla úžasná. Moc neplakala, skoro pořád se jen smála. Bylo to dokonalé dítě. Zrovna si hrála se svými prstíky, když jsem ji přebalovala, kopala vesel nožkami a usmívala se jako vždy.
"Ahoj krásky," ozval ose ode dveří.

Long Road to Happiness - postavy

6. ledna 2015 v 15:30 | Ellie

Přehled hlavních postav...

Long Road to Happiness - 37. část

16. srpna 2014 v 22:21 | Wer

37. část

Lisa
Prečo mi to len nenapadlo? Prečo som zabudla na to, ako uvažuje moja kamarátka a jej priateľ? Malo mi hneď napadnúť, že ak sa Nicole s Nathanielom vyberú kamsi von, zamieria do The Loeb Boathouse. A presne tam sme sa práve s Josephom dostali a narazili na nich.
"Ideme inam, tu nebudeme," zavrčal hneď Joseph. Drvil mi ruku a ja som to všetko držala, pretože som vedela, že ak ho pustím, asi sa neudrží a spraví nejakú hlúposť.

Long Road to Happiness - 36. část

6. srpna 2014 v 16:05 | Ellie

36. část

Nicole
Lara se den ode dne zlepšovala a nabírala síly, jakoby to všechno co zameškala, chtěla co nejrychleji dohnat. Velmi mě to těšilo a bylo vidět, že i Nate si oddechl, když už byla malá doma. Tedy u něj v bytě, kde jsme bydleli. Pořád jsem si nemohla zvyknout, na to, že se všechno tak otočilo. Hned po tom, co jsme si promluvili, co pro naši dceru připravil ten úžasný pokoj, mi nabídl, abych se k němu nastěhovala.

Long Road to Happiness - 35. část

12. června 2014 v 14:06 | Wer

35. část
Lisa

"Ian, bolo to skvelé. Ďakujem." Jeho modré oči, úsmev a charizma naozaj zabrali. Kultúrne centrum, ktoré nám vybavila Elena cez jej rodičov bolo natrieskané. Dalo by sa to prirovnať hociktorému z akcií, na ktorých bol cast oficiálne. Uvedomila som si, že seriál má naozaj mnoho fanúšikov. Rovnako tak aj ja. Tí mladí ľudia boli skvelí. Naozaj ma potešili ich milé slová a podpora.

Long Road to Happiness - 34.část 2/2

29. května 2014 v 19:11 | Ellie

34. část 2/2

Už z dálky jsem viděl jedny dupačky. Barvu měly sytě růžovou a na bříšku nápis "I ♥ my Dad", kde místo slova love bylo obrovské srdíčko, musel jsem je mít, byly dokonalé.

Long Road to Happiness - 34.část 1/2

28. dubna 2014 v 8:30 | Ellie

34. část 1/2
Nathaniel

Díval jsem se na obě a šťastně se usmíval. Konečně jsem měl pocit, že se všechno změní k lepšímu, snad. Nicole konejšivě houpala naši malou dceru v náručí a broukala jí tichou ukolébavku. Spadl mi obrovský kámen ze srdce, když nám lékař oznámil, že se Lara z toho všeho pomalu uzdravuje. Přál jsem si jí mít doma, teda obě dvě, ale na tohle jsem si musel, asi ještě počkat. Sedl jsem si vedle Nicole a ona mi malou opatrně podala do náruče. Neumím ani popsat, jak jsem se cítil, byl to neuvěřitelný zážitek. Držel jsem u sebe hodně dětí, ale tohle, tohle bylo moje. Moje malá dcerka.

Long Road to Happiness - 33.část 2/2

9. dubna 2014 v 19:47 | Wer

33. část 2/2

Noc bola v ten deň príliš krátka. Zaspala som po jednej a o šiestej som už pobehovala po kuchyni a pomáhala s prípravou raňajok. Rýchlo som do seba niečo hodila a šla navigovať elektrikárov, ktorí prišli vymeniť staré vedenia za nové v takmer celom objekte. Na obed boli nahlásení vodoinštalatéri, ktorí mali na starosti prerobenie kúpeľní a toaliet a po obede som mala vybaviť nový nábytok do jedálne. Navyše sa zastavila aj mamka s ockom, ale len na chvíľku, pretože mama musela stále odpočívať, ale aj tak ma potešilo, že som ju aspoň na chvíľku zahliadla a mohla som ju objať. Keď prišiel Ian, všade bolo kopu ľudí a na mňa pomaly prichádzala hystéria.

Long Road to Happiness - 33.část 1/2

2. dubna 2014 v 19:29 | Wer

33. část 1/2
Lisa

Prešli takmer dva týždne, čo som prevzala matkinu prácu. Prvé štyri dni boli najťažšie. Kým som si zapamätala všetky svoje povinnosti, nosila som si so sebou zápisník, v ktorom som mala všetko spísané, aby som na niečo nezabudla. Zober deti na raňajky, uprac triedu, postaraj sa o kone, zájdi za Elenou, pomôž pri príprave večere... Cristina ma nešetrila. A keďže sa mame darilo naozaj dobre a otec si vzal v reštaurácii voľno, ja som sa čiastočne presťahovala do ústavu. Dostala som vlastnú izbu, ktorá síce vyzerala hrozne, ale povedala som si, že to nejako zvládnem. Čím viac som chodila po zákutiach, tým viac som si všímala nedostatky, ktoré bolo potrebné odstrániť. Čudovala som sa, že to tam vlastne všetko stále funguje.
 
 

Reklama