Notifications

Oznámení 0.6

13. srpna 2015 v 21:53 | Ellie
Zdravím lidičky,

Omlouvám se, že jsem poslední dobou nic nepřidala, ale bohužel jsem neměla čas, jelikož jsme se stěhovali a všechen ten zmatek kolem toho byl nesnesitelný, teď by se to snad mělo změnit. Během volného času, který teď mezi hledáním brigády a učením angličtiny mám, se budu snažit opět psát další kapitolky mých povídek, tak abych zase pokročila a nějakou v brzké době ukončila. Mám v hlavě i další nápady, ale nechci zase začínat něco nového, dokud nedokončím aspoň pár věcí, takže to zatím jen někde sepíšu a uložím prozatím k ledu. Až nastane čas, pak to všechno zrealizuji. Takže to bychom měli, ještě mám pár informací.

Oznámení 0.6

27. července 2015 v 16:30 | Ellie
Zdravím lidičky,

dneska pro vás mám novinku. Jak už jste si asi všimli, s Perlou pro vás už nějaký ten pátek připravujeme společnou povídku s názvem "New Generation I. - Trouble"A dneska v 17:30 se konečně dočkáte první kapitolky.
Pohledy se budou střídat, první kapitolu psala Perla, další bude moje a tak to půjde dál. Každá píšeme za dvě postavy, ale to se všechno dozvíte pak při čtení. No co, bych ještě tak řekla, asi jen ať se vám povídka líbí a těšíme se, co na to řeknete.

Oznámení 0.5

13. července 2015 v 20:40 | Ellie
Zdravím,

omlouvám se, že minulý týden nic nepřibylo, žádná část, ani článek. Byla jsem u Tew*, sice jsem měla v plánu občas něco napsat, ale pak nějak nebylo kdy. A ani chuť, tak jsem si užívala spíše pohodový týden s nejlepší kámoškou a řekla si, že až přijedu domů, vrátím se zase k psaní. Přes víkend jsem sice napsala něco, ale bylo to málo, takže jsem to nakonec kašlala. Ale nebojte se, ode dneška se to zase vrací do starých kolejí. Zítra v 17:00 se objeví další část oblíbené story I'm the Alpha now. Stejně tak i ve čtvrtek ve stejnou dobu. Jelikož teď o víkendu nebyla žádná část nové povídky Wolf's Bride, objeví se tuto sobotu ve 12:00. Snad se vám bude líbit. Také se pracuje na jednorázovce, o jaký pár půůjde nebo tak, zatím neřeknu, nechám to jako překvapení. Jinak jsem už asi řekla dost.

Jo abych nezapomněla, tento týden udělám ikonky pro Affs a doplním je a pokud jsem na něco zapomněla, tak i to, protože zrovna teď mě nenapadá co ještě dodat.

Novinka 0.2

1. července 2015 v 0:33 | Ellie
Když už jsem se tak rozepsala, tak také představím i novinku číslo 2. Jde o spoluautorskou povídku, kterou píšu společně s Perlou. Už delší dobu spolu pracujeme na tomto projektu a musím říct, že nápad to je skvělý. Je to zase něco jiného než jste četli doposud a doufám, že se vám to bude líbit. Mě osobně se tento nápad na povídku moc líbí a i psaní je zábava. V sekci Coming soon je již anotace, kterou si můžete přečíst, jsem zvědavá, co na to řeknete.

Kdy se bude povídka přidávat, ještě nevíme, na to se musím domluvit s Perlou, ale věřte, že ihned pak budete informováni.

Novinka 0.1

30. června 2015 v 23:18 | Ellie
Jak jsem již psala v článku, když jsem se sem vracela, čeká vás trochu více novinek. První byl layout, který už tak nějak napovídá, o čem asi bude další novinka. Ano, jedná se o novou povídku, kterou jsem začala psát. Anotaci jsem již dodala, ale hned po tomto článku jí sem přidám ještě jednou a spolu s tím také přehled postav, které se v této povídce objeví. Už se mě někdo ptal, kdy přidám první kapitolu.

Jelikož, toho mám ke psaní hodně, rozhodla jsem se tuto story přidávat jednou týdně a to konkrétně v soboty (pokud zapomenu, tak se část objeví v neděli). Pokud dokončím jinou povídku, nebo budu mít více času k psaní a budu tím pádem stíhat, mohly by se části objevovat i dvakrát týdně.

Koho nadchla už jen anotace, může se těšit na prolog, který vyjde v sobotu.

I'm back....

22. června 2015 v 17:33 | Ellie

Zdravím lidičky,

po dlouhé době a s klidným srdcem můžu oznámit svůj návrat zpět. Byla ro dlouhá pauza, ale docela mi prospěla. Měla jsem čas na sebe a hlavně promyslet si co a jak s povídkámi. Určitě si jako první všimnete nový layout, který mi na přání vytvořila Tew*. Jsem z něj úplně paf, je prostě božský a jak už jste si všimli je na téma nové připravované povídky s názvem Wolf's Bride. Nápad jsem dostala u čtení jedné knihy a moc se mi zalíbil. K postavám z TW jsem domyslela pár svých a udělala z toho tuhle tu novinku, kterou bych měla publikovat do týdne. Další novinka vás čeká o něco později. Bude to také nová povídka, kterou píšu už nějakou dobu s Perlou. Obě jsme se rozhodly si ještě něco předepsat a pozdějí i publikovat. Určitě se máte na co těšit... Jako další bod, který bych chtěla vzpomenout je ukončení jedné z povídek a to konkrétně Long Road to Happiness. Na této povídce jsem se podílela s Wer, psali jsme ji docela dlouho (byly i nějaké pauzy) a teď se nám konečně podařilo příběh ukončit. Zbývá ještě Epilog, který zveřejním tento týden.

Kromě již zmiňovaných novinek, se chci v
ěnovat i svým dalším starším projektů. Přibudou další částí Because ... only you can set me freea také I'm the Alpha now..., se kterou jsme taky hodně pokročili a i v tomhle se máte na co těšit. Co se týče ostatních povídek jako jsou The Immortal Passion, Dark Angel či Tajemství Dračích Křídel jsou zatím pozastaveny, ale chci se vrátit i k nim a dopsat je. No a jako malý bonus vás občas budou čekat nějaké ty jednorázové povídky. Myslím, že se vážně máte na co těšít. A snad si každý příjde na své. Také abych nezapomněla, tento týden bych ráda vydala ještě článek na kontrolu Affs, abych věděla, kdo je a kdo ne a udělala si pořádek a také článek, kde se můžete ptát na cokoliv budete chtít.

Tímto oficiálné blog opět funguje.

Hiatus 0.5

9. dubna 2015 v 23:02 | Ellie

Šťastný Nový Rok

1. ledna 2015 v 13:03 | Ellie

Happy New Year,

Nenapsala jsem včera, ale píšu dneska. Všem Vám přeji Šťastný Nový rok. Hodně zdraví, štěstí a lásky. Ať se Vám splní všechná přání a máte plno nápadu na psaní. Doufám, že se i letos budeme vídat.

Tento rok byl aspoň u mě příšerný. Teda v tom reálném životě. Co se týče blogu. Tak aspoň zde se mi docela dařilo. Sice jsem měla nějaké ty chvilky, kdy jsem absolutně neměla nápady ani chuť psát, ale nakonec to přece jen přešlo. Objevily se nové povídky, které jsem čaa psát, jak sama, tak i s kolegyněmi. Pár jsem jich pozastavila, nějakou dokončila, jiné se stále píší, ale doufám, že v novém roce to bude o něco lepší. Jak v tom osobním životě, tak i v tom spisovatelském světě. Novým rokem také končí Hiatus, který jsem dala nějak před Vánoci, takže by se to mělo opět rozjet. Teď když mám chvíli času, tak píší, dokonce i po nocích, to je nejlepší čas, tak bych ráda zase pokračovala. Dala jsem si i takové předsevzetí, že to bude lepší než loni. Snad to splním a nezklamu Vás. Pokud byste měli nějaké otázky, klidně pište své dotazy na ASKu nebo na FB stránce.

Takže ještě jednou Šťasný Nový Rok mojí milí.

Hiatus 0.4

21. prosince 2014 v 15:00 | Ellie
Vím, že je blog neaktivní a omlouvám se, ale tento měsíc nestíhám. Proto dávám hiatus do konce roku. Ten se však vztahuje jen na přidávání povídek a všech dalších článků. Co se obíhání affs týče, na to si čas udělám. Takže moji milí, uvidíme se tedy až v novém roce, tak bych vám moc všem chtěla popřát krásné prožití Vánočních svátkú a Šťastný Nový Rok.

Happy Birthday 0.1

28. listopadu 2014 v 17:04 | Ellie

A je to tu!!

Blog dneska slaví své 1. narozeniny...!
 
 

Reklama